Ostatnie dziecko

W niewyjaśnionych okolicznościach znika dwunastoletnia Alyssa Merrimon. Jej brat bliźniak Johnny nie potrafi się z tym pogodzić i nawet po upływie roku nie zaprzestaje poszukiwań w przekonaniu, że jego siostra wciąż żyje i przebywa gdzieś w pobliżu. Nad chłopcem czuwa, zmagając się jednocześnie z własnymi demonami, Clyde Hunt, oficer policji, który od roku prowadzi śledztwo w sprawie zaginięcia Alyssy, nawet kiedy rozpada się jego małżeństwo, a kariera zawodowa wisi na włosku. Kiedy obaj odkrywają prawdę, okazuje się ona bardziej mroczna i przerażająca, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. "Ostatnie dziecko" to porywający thriller o wartkiej akcji, napisany z mistrzowskim literackim polotem.

Informacje dodatkowe o Ostatnie dziecko:

Wydawnictwo: Sonia Draga
Data wydania: 2013-01-23
ISBN: 978-83-7508-612-6

Kup książkę Ostatnie dziecko

Ostatnie dziecko - opinie o książce

Avatar użytkownika - Kate1986
Kate1986
Przeczytane:2017-05-19, Ocena: 5, Przeczytałam,
Bardzo dobra, wciągająca opowieśc. Polecam
Avatar użytkownika - Lady_Mary
Lady_Mary
Przeczytane:2016-10-10, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki w 2016 roku :),
Wciągająca historia, pełna werwy i wartkiej akcji. Książka z tych, których nie da się odłożyć na bok w trakcie czytania. Opowieść pokazująca, jak silna może być wiara i przywiązanie między rodzeństwem, a także o roli silnej woli i walce z przeciwnościami w celu odkrycia prawdy.
Avatar użytkownika - patsi
patsi
Przeczytane:2015-06-13, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 książek - 2015, Mam,
Co tak naprawdę się stało? Jak to wszystko wpłynęło na wielu ludzi? Te pytania towarzyszą czytelnikowi od początku do końca książki. Autor doskonale ukazuje z jakim problemami natury psychologicznej zmagają się bohaterowie. Johnny do końca wierzy, że znajdzie swoją siostrę żywą- niestety to nie jest bajka i tutaj nie ma szczęśliwego zakończenia, ale prawda jest jeszcze bardziej przerażająca niż może sobie wyobrazić. Książka zaskakuje od początku do końca. Gorąco polecam.
Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2014-07-17, Ocena: 6, Przeczytałam, z_52 książki 2014 (100),
Zagmatwane i momentami makabryczne - szokuje, a jednocześnie zachwyca. Do samego końca trwałam w oczekiwaniu na rozwiązanie tajemnicy zaginięcia Alyssy, ale czegoś takiego nie podejrzewałam. Rewelacja - skuszę się na kolejne thrillery Johna Harta.
Avatar użytkownika - gendun
gendun
Przeczytane:2020-10-22, Ocena: 5, Przeczytałam, 26 książek 2020,

Trzecia ksiazka tego autora i kolejna bardza udana pozycja.Skuteczne mylenie tropow i sprawny warsztat literacki zadowola kazdego milosnika kryminalow.

Sama nie wiem...
Zagadka kryminalna jest, trochę się dzieje (zwłaszcza gdy bohater sam pakuje się w przysłowiową "paszczę lwa"). Jednak jakoś mozolnie było mi przebrnąć przez kolejne rozdziały tej historii. Dziwne, że sprawą zaginięcia nastoletniej dziewczynki zajmuje się jej brat bliźniak, a nie policja. Dziwne trochę, że znika ojciec tej dwójki i jakoś nikt go nie szuka. Johnny budzi sympatię jako bohater, jednak jego samodzielność we wszystkim jest trochę niedzisiejsza: jazda autem, prowadzenie domu, opieka nad matką-lekomanką, a w międzyczasie poszukiwanie zaginionej siostry i obserwacja lokalnych przestępców. Czyż to nie za dużo, jak na trzynastolatka?

Żelazny dom
John Hart0
Okładka ksiązki - Żelazny dom

Książę nowojorskiej mafii, nieświadoma jego zbrodniczej profesji kobieta i krwawa tajemnica sprzed lat... W sierocińcu dla chłopców na Górze...

Droga do odkupienia
John Hart0
Okładka ksiązki - Droga do odkupienia

,,Po wstrząsającym prologu każdy kolejny rozdział wciąga czytelnika jak czarna dziura. Przeczytajcie tę powieść. A potem sięgnijcie po inne jego książki...