Oszustka

Anglia, 1810 rok. Lady Gabriela Banning otrzymuje nagle wiadomość, że jej przyrodni brat Marcus, hrabia Wickham, został zastrzelony podczas polowania na Cejlonie. Dla trzech sióstr Banning: Gabrieli, Claire i Beth jest to prawdziwa katastrofa, ponieważ rodzinną posiadłość i tytuł odziedziczy teraz daleki kuzyn, a dziewczęta znajdą się bez środków do życia. Chyba że którejś z nich uda się poślubić bogatego szlachcica... Gabby podejmuje ryzykowną grę. Udając, że Marcus żyje i aprobuje jej poczynania, postanawia zawieźć piękną Claire do Londynu i wydać ją dobrze za mąż. Tymczasem w londyńskim domu czeka ją nie lada niespodzianka. Prószyński i S-ka

Informacje dodatkowe o Oszustka:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2003 (data przybliżona)
ISBN: 83-7337-450-7

Kup książkę Oszustka

Oszustka - opinie o książce

Fabuła książki bardzo dobrze przemyślana. Znalazało się w niej wszystko, czego oczekuję od dobrej lektury: romans w tle, ciekawie przedstawiona historia, wciągająca akcja. Dzięki tym szczegółom nie mogłam się od niej oderwać. Oby więcej takich powieści. POLECAM!!!

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2022-08-09, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2022, Miałam, Romanse,

Główna bohaterka po smierci brata by nie trafić z siostrami pod skrzydła chwiwego kuzyna postanawia udawać, że brat jest wciaz zywy. Po przyjezdzie do Londynu jednak przezywa szko, poniewaz pojawia się  mezczyzna podajacu się  za niezyjacego brata. Oboje są zmuszeni prowadzić dalej swoje oszustwa.  Łączą siły, lecz wcale sobie nie ufają. Jednak zaczyna łączyć ich uczucie.

Dosyć przewidywalna, ale napisanalekkim językiem książka potrafi wciągnąć i umilić podróż komunikacja miejską.

Kusicielka
Karen Robards0
Okładka ksiązki - Kusicielka

Druga, po „Oszustce”, część trylogii przedstawiającej losy trzech sióstr Banning. Claire, najpiękniejsza debiutantka sezonu, przyjmuje oświadczyny...

Przebojowa dziewczyna
Karen Robards0
Okładka ksiązki - Przebojowa dziewczyna

Po burzliwym rozwodzie Carly Linton pragnie rozpocząć nowe życie. Przenosi się z Chicago do rodzinnego miasteczka Benton w stanie Georgia, aby wraz z przyjaciółką...