Pałac kłamstw

Tytuł oryginału: Twisted palace
Język oryginału: angielski
Tłumaczenie: Feldman Karolina

Tom 3 cyklu Królewska

Royalowie przekonali się, jak łatwo stracić władzę i reputację. Klejnoty zamieniły się w proch. Wcześniejsze problemy okazały się niczym w obliczu wstrząsającej zbrodni. Wszyscy wiedzą, że jeden z braci przekroczył granicę, zza której nie ma powrotu.

Szczęśliwe zakończenie, na które Ella tak liczyła, okazało się iluzją. Teraz, by pomóc swoim bliskim, dziewczyna musi podjąć ryzykowną grę. Jednak nawet nie przypuszcza, jak wiele będzie musiała poświęcić.

Royalowie wierzą, że przetrwają wszystko. Zdrada uświadomi im, jak bardzo się mylą.

Myślicie, że wiecie już wszystko? Trzeci tom "Serii królewskiej" otwiera drzwi do pałacu kłamstw i rzuca nowe światło na historię Reeda i Elli. Poznajcie ciąg dalszy intrygi, w którą zostali wplątani czytelnicy z całego świata.

Kup książkę Pałac kłamstw

Opinie o książce - Pałac kłamstw

Avatar użytkownika - Roksana
Roksana
Przeczytane:2019-02-20, Ocena: 5, Przeczytałam, 2019, Romans,

"Pałac kłamstw" jest trzecim tomem należącym do serii "Królewska". Powieść należy do gatunku romansu. I dzieje się w niej chyba najwięcej niż w poprzednich częściach.

A Erin Watt znowu zachwyca pięknym stylem pisania, niebanalną fabułą i cudowną historią.

Książka jest pełna intryg, niespodziewnych zwrotów akcji. Gorąco polecam.

Porusza temat miłości, nienawiści, zdrady i kłamstwa.

Avatar użytkownika - kaczucha
kaczucha