Pamiętniki Ptaszka Staszka

Poznaj sekretne życie ptaków.

Dotychczas najbardziej rozpoznawalnymi polskimi ptakami były Wróbel Ćwirek, Orzeł Bielik i Kukułeczka Kuka. Tak było do tej pory. Teraz na scenę, cały na biało, wkraczam ja - Ptaszek Staszek - najbardziej influencerski ptak Polski. I o mnie jest ta książka. Cała.

Jako ornicelebryta poruszę w swojej książce wiele różnych tematów. Na większości się nie znam, ale gdybym mówił tylko o tym, na czym się znam, to nie byłbym influencerem, tylko zwykłym znawcą. A bycie znawcą to ja mam gdzieś. Bo on może i się zna, ale jego nikt nie zna, co jest megadołujące w dzisiejszych czasach.

Zatem napiszę wam o wszystkim, co sobie przemyślałem, żebyście już nie musieli myśleć, tylko od razu wszystko wiedzieli. Taki jest z grubsza plan.

Informacje dodatkowe o Pamiętniki Ptaszka Staszka:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2020-11-25
Kategoria: Hobby

Kup książkę Pamiętniki Ptaszka Staszka

Pamiętniki Ptaszka Staszka - opinie o książce

Ptaszek Staszek, zwykle małomówny na popularnych w internecie obrazkach, chwycił za pióro i podzielił się ze światem paroma refleksjami. Są to przemyślenia, hm, na pewno nie przeznaczone dla dzieci. Staszek tylko na pierwszy rzut oka wygląda słodko, a tak naprawdę to puchata cyniczna i zgorzkniała kulka, która na ludzi patrzy z góry i to nie tylko wtedy, kiedy lata.

Podobało mi się, że znany mi z memów Ptaszek nabrał wyraźniejszego charakteru dzięki tym krótkim wpisom z pamiętnika. Specyficzny gorzki humor bardzo pasuje do tego wróbelka-krejzola, mały zrzędzi tak, że aż się za nim kurzy. Często uśmiechałam się pod nosem, mimo że wiedziałam, że Staszek głównie żongluje stereotypami.

Polecam fanom satyry na relaks z książką, która pozwoli wam spojrzeć na świat z ptasiej perspektywy.

Lubicie @ptaszekstaszekofficial ?

Ja jestem fanką jego przemyśleń wlasnie na Instagramie. W ostatnim czasie zobaczyłam książkę w dobrej promocji i się pokusiłam.

Zostaje w dalszym ciągu fanką wersji online 😅 trochę mniej w wersji papierowej... Jednak nie żaluję, że przeczytałam.

Dowiesz się z niej jak ptaki postrzegają ludzi i czy gatunek ludzki jest lepszy czy gorszy od ptaków. Takie tam mądrości życiowe Ptaszka Staszka. Jak zawsze z nutą ironii i humoru.

Zajęła mi tak niecałą godzinkę 😉

Wiedźmy z Dechowic
Piotr Jedliński0
Okładka ksiązki - Wiedźmy z Dechowic

"Wiedźmy z Dechowic" to utrzymana w lekkim i humory-stycznym tonie opowieść fantasy o perypetiach wiedźm rezydujących na współczesnej polskiej wsi - Lucyny...

Wiedźmy z Dechowic i Liga Niezwykłych Dżentelmagów
Piotr Jedliński0
Okładka ksiązki - Wiedźmy z Dechowic i Liga Niezwykłych Dżentelmagów

Pewnego ranka jedna z lokalnych wiedźm, Lucyna Kornikowa, zostaje uznana za martwą. Jednak co do szczegółów jej zgonu krążą po wsi sprzeczne doniesienia...