Pani Ferrinu

Ferrin. Liczy się tylko Ferrin. A Ferrin to Miłość

,,Dookoła trwało piekło, jakby wszystkie działa, muszkiety i pistolety Lanorów skierowane były przeciwko tej jednej drobnej kobiecie. I tak rzeczywiście było. Gdyby widziała wściekłość Lanorów, pewnie cofnęłaby się sekundę szybciej, ale ona zważała tylko na to, by zamknąć jak największą część Ferrinu, póki nie dotrze do kresu swych możliwości.

Przerwała jej jedna kula. Anaela krzyknęła i padła".

Pani Ferrinu to piąta, ostatnia część cyklu o bogatej i żywej fabule, zaskakujących zwrotach akcji, której bohaterowie są intrygującymi i niepokojącymi postaciami. Targają nimi wielkie namiętności: żądza władzy, miłość i nienawiść. Fantazja i magia opowieści nie pozwalają ani na chwilę oderwać się od lektury.

Informacje dodatkowe o Pani Ferrinu:

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
Data wydania: 2015-02-12

Kup książkę Pani Ferrinu

Pani Ferrinu - opinie o książce

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2016-04-24, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 ksiazki 2016,
To ostatnia z kronik Ferrinu.Bog Lanorow, Lucifferin porywa Gabriele-corke Anaeli i Sellinarisa. Stawia warunki Wielkiej Wladczyi. Niestety Ferrin znowu czeka wojna. Fantazja i magia, oraz zaskakujaca zwroty akcji nie pozwalaja oderwac sie od lektury. 'Ferrin. Liczy sie tylko Ferrin. A. Ferrin to Milosc.' Polecam.
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2015-06-21, Ocena: 6, Przeczytałam, fantastyka, SF, przygoda,
Prawdopodobnie to już ostatnia część o Ferrinie. Tym razem bóg Lanorów porwał córkę Anaeli Gabrielę oraz Sarisa. Do wszystkiego nachodzi widmo wojny, gdy tylko syn demona i Anaeli Dariel osiągnie 18 lat i wróci do kraju ojca. Jest jednak nadzieja dla Ferrinu, ale... No, właśnie. Zawsze jest jakieś "ale". Jednak wyjaśnienie co tym razem będzie się działa znajduje się w książce :)
Avatar użytkownika - Beatricze
Beatricze
Przeczytane:2015-05-05, Ocena: 5, Przeczytałam,
Zaskakująca. O treści nie będę opowiadać, bo każdy kto sięgnie po nią pozna ją. Zakończenie całkowicie mnie zaskoczyło... Daje autorce możliwość kontynuacji Kronik, a tego bardzo bym oczekiwała.
Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2019-10-30, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 (75) książki 2019, Miałam, Fantastyka, Romanse,

Na szczęscie najcieńszy tom, bo bym chyba nie zniosła więcej. Bardziej namieszać autorka chyba nie mogła, pom,yślałam czytając poprzedni tom. W tym przenkonałam się, że jednak mogła. Dużo śmierci, trochę odrodzenia.

Zmyślona
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Zmyślona

Trzeci tom historii bohaterów znanych czytelnikom z Poczekajki  i Zachcianka: Patrycji, Łukasza, Hanki i Gabriela. Losy tej czwórki splotą się w pewnym...

Leśna polana
Katarzyna Michalak0
Okładka ksiązki - Leśna polana

Czy wszystkie życiowe porażki i niegodziwości można tłumaczyć trudnym dzieciństwem? Jeśli tak, to trzej bracia Prado - Wiktor, Marcin i Patryk - mogliby...