Perska kobiecość

Tom 6 cyklu Perska miłość

Czy miłość to uczucie, które ocala czy gubi?

Znana z "Perskiej zmysłowości" Joanna, po nagłym wyjeździe z Bali, gdzie spotkała miłość swojego życia, nie przestaje myśleć o ukochanym Richardzie. Chociaż nie ma z nim żadnego kontaktu, nie potrafi go wymazać ze swojego serca. Czyż można bowiem zapomnieć o prawdziwej miłości?

Za namową przyjaciółki, Angeliki, leci razem z nią i ze swoją córką, Sarą, do Szanghaju. Nieoczekiwana rozmowa z najdroższym mężczyzną skłania ją do podróży na Bali i ponownego z nim spotkania. Czy tym razem kochankowie połączą się już na zawsze?

Towarzysząca jej na rajskiej wyspie Sara, niepomna wcześniejszych dramatycznych przeżyć, zaczyna pałać gorącym uczuciem do przystojnego i czarującego Balijczyka, Wayana. Czy w jego ramionach wyleczy swoje rany i odnajdzie prawdziwe szczęście? I czy w miłości można się zatracić?

Laila Shukri ponownie zabiera czytelnika w pełen wzruszeń świat płomiennych miłości i namiętności.

Laila Shukri - ukrywająca się pod pseudonimem pisarka jest znawczynią Bliskiego Wschodu, Polką mieszkającą w krajach arabskich i podróżującą po całym świecie. Obecnie przebywa w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, ale już planuje kolejną podróż. Niezależnie od tego, czy zatrzyma się na dłużej w pustynnej oazie czy w ociekającym luksusem hotelu, udaje jej się dotrzeć do najgłębszych sekretów świata arabskiego. Po całym dniu uwielbia zasiąść na tarasie i napić się campari. Debiutowała w 2014 roku, od tego czasu każda z jej ksiażek podbija listy bestsellerów.

Czy miłość to uczucie, które ocala czy gubi?

Informacje dodatkowe o Perska kobiecość:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: 2020-07-23

Kup książkę Perska kobiecość

Perska kobiecość - opinie o książce

Avatar użytkownika - truskawka2
truskawka2
Przeczytane:2020-11-15,

Joanna przebywała z arabskim mężem na Bali. Nie było jej tam rajsko. Przemoc seksualna, psychiczna, fizyczna... Poznała jednak innego mężczyznę, Richarda, i zakochała się w nim po uszy. Planowała rozwód z Alim i wspólne życie z Richardem. Jednak musiała wyjechać, żeby pomóc Sarze - swojej córce cierpiącej na ciężką depresję. Kobieta potwornie tęskni, ale uważa, że dobro dziecka jest ważniejsze. Tymczasem znów pojawia się szansa wyjazdu na Bali. Tym razem z córką, bez męża. Joanna spotyka się znowu z Richardem. Sara natomiast poznaje przystojnego Balijczyka. Czy poranione kobiety znajdą szczęście na rajskiej wyspie, czy nie będzie im to pisane?

Książka pełna emocji gorących jak piasek pustyni, nieraz pikantna (sceny erotyczne!) jak egzotyczne potrawy. Przy okazji poznajemy nie tylko losy bohaterów, ale też arabską kulturę, historię, kulinaria, obyczaje. Poznajemy losy krzywdzonych kobiet (gwałty małżeńskie, śluby dziewczynek ze znacznie starszymi mężczyznami, chińskie krępowanie stóp i inne smutne przykłady przemocy). Świat pełen namiętności i jednocześnie okrucieństwa. Zapraszam w egzotyczną podróż!

dr Kalina Beluch

Jestem córką szejka
Laila Shukri0
Okładka ksiązki - Jestem córką szejka

Poruszająca historia córki jednego z najbogatszych szejków. Córki szejków od najmłodszych lat otoczone są niewyobrażalnym luksusem i liczną służbą. Wiodą...

Perska zazdrość
Laila Shukri0
Okładka ksiązki - Perska zazdrość

Nowa książka autorki bestselleru ,,Byłam służącą w arabskich pałacach". Znana z kart ,,Perskiej miłości" Joanna, żona bogatego, kuwejckiego biznesmena...