Pętla czasu

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2022-11-25
Kategoria: Romans
ISBN: 9788382901740
Liczba stron: 262
Język oryginału: polski

Ocena: 0 (0 głosów)

Dla Oli zaczyna się nowy rozdział. Wychodzi za mąż za swoją pierwszą miłość - Jacka. Ich życie z pozoru wydaje się idealne. Jacek podejmuje dobrze płatną pracę w salonie samochodowym rodziny Carenów. Wszystko zmierza we właściwym kierunku. Niestety nic nie trwa wiecznie.

 

Uzależnienie od hazardu i rosnący dług wobec pracodawcy sprawiają, że Jacek podejmuje jedną z najważniejszych decyzji w życiu swoim i Oli. Borys Caren - człowiek, dla którego zabijanie jest jak chleb powszedni - staje się tymczasowym opiekunem pięknej Aleksandry. Ta dwójka stanowi całkowite przeciwieństwo. Różni ich praktycznie wszystko, są jak ogień i woda, jak światło i mrok. Jedyne, co ich łączy, to demony przeszłości, które ożywają w najmniej odpowiednim momencie. Borys na nowo przeżywa fakt, że gdy miał kilka lat, zabił niewłaściwych ludzi. Dla Oli największą traumą pozostają wspomnienia z domu dziecka. Czy ta dwójka ma szansę, aby stać się dla siebie lekarstwem? Nie od dziś przecież wiadomo, że miłość jest lekiem na całe zło. A wszyscy pragniemy miłości i do miłości dążymy.

 

Opinie o książce

 

Pętla czasu Aleksandry Lewenhaupt to debiut, jakiego dawno nie było na naszych salonach. Jest to dobrze przemyślana historia, w której wiele rzeczy was zaskoczy, i to bardzo. Uśmiech, łzy, niedowierzanie, a nawet strach to tylko część emocji, jakie będą wam towarzyszyć podczas czytania. Gwarantuję, że nie odłożycie książki, dopóki nie przeczytacie ostatniego zdania.

 

Wasza madziara.malfoy, Magdalena Spirydowicz

 

Aleksandra nie miała łatwego startu w dorosłość. Dziś kobieta wiedzie pozornie idealne życie i ma kochającego męża. Można by nazwać ją współczesnym Kopciuszkiem, lecz czy aby na pewno wszystko wygląda tak, jak tego pragnęła? Nagle serce Aleksandry zaczyna bić dla kogoś zupełnie innego, niż powinno. Czy Borys ma w stosunku do Oli dobre zamiary? W powieści nie zabraknie zabawnych momentów. Nie raz się uśmiechniecie, a za chwilę będziecie drżeć o losy bohaterów. Czy Ola wybierze tak, jak podpowiada jej serce? Polecam z całego serca.

 

Joanna Kulesza, joanna.kulesza_

 

Uczta! Dla ducha i ciała! To debiut debiutów! Z każdą stroną tej książki zapragniesz więcej i więcej, nie mogąc się doczekać, co będzie dalej. Bohaterowie to dwa żywioły, różnią się jak ogień i woda, a emocje towarzyszące czytaniu sprawią, że będziesz mieć wypieki na twarzy. Zakończenie idealne, abyś umarła z niecierpliwości, czekając na drugą część. Polecam gorąco! 

 

@anetasolopa_autorka

Tagi:

Kup książkę Pętla czasu

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Pętla czasu

Cytaty z książki

Na naszej stronie nie ma jeszcze cytatów z tej książki.


Recenzje miesiąca
Córki tęczy
Hanna Cygler
Córki tęczy
Irena Jarocka o sobie
Mariola Pryzwan ;
Irena Jarocka o sobie
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Katarzyna Wasilkowska
Jowanka i Gang spod Gilotyny
Alina. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Alina. Wnuczka wariatki
Dolina przebudzenia
Anna Olszewska
Dolina przebudzenia
Świąteczna narzeczona
Paulina Kozłowska
Świąteczna narzeczona
Wyśnione szczęście
Kristin Hannah
Wyśnione szczęście
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy