Photoshop 7. Leksykon kieszonkowy

Podręczna pomoc dla użytkowników Photoshopa

Ogrom narzędzi i funkcji Photoshopa 7 początkowo przytłacza użytkownika. Z czasem korzystanie z nich staje się coraz bardziej intuicyjne i proste. Jednak wybieranie każdego narzędzia z menu lub palety bardzo spowalnia pracę nad projektem, szczególnie takim, który musi być gotowy "na wczoraj". Rozwiązaniem tego problemu może być korzystanie ze skrótów klawiaturowych.

Niniejszy leksykon zawiera zestawienie wszystkich skrótów klawiaturowych Photoshopa. Wiele z nich nie zostało opisanych nawet w dokumentacji programu i nie znajduje się w menu. Każdy użytkownik Photoshopa, któremu zależy na przyspieszeniu swojej pracy, powinien mieć tę książkę pod ręką. Na pewno znajdzie wśród opisanych w niej skrótów takie, które będzie wykorzystywać codziennie.

Photoshop 7. Leksykon kieszonkowy zawiera informacje o skrótach klawiaturowych: uruchamiających narzędzia z przybornika, ułatwiających pracę z poszczególnymi paletami programu, umożliwiających zmianę parametrów narzędzi, przyspieszających obsługę okien dialogowych, wywołujących polecenia z menu i wielu innych.

Oszczędzaj czas i pracuj bardziej efektywnie

Informacje dodatkowe o Photoshop 7. Leksykon kieszonkowy:

Wydawnictwo: Helion