Photoshop. Efekty specjalne

Niezwykłe efekty specjalne stosowane przez profesjonalistów Fotomontaże i symulacje głębi Rozmycia i deformacje obiektów Efekty fotograficzne Cyfrowa obróbka grafiki i zdjęć daje ogromne pole do popisu projektantom publikacji drukowanych i witryn WWW oraz fotografom. Standardowe już zastosowania aplikacji graficznych, takie jak poprawa kontrastu, korekta kolorów i prostowanie "uciekających" linii, to tylko wierzchołek góry lodowej. Dzięki możliwościom Photoshopa możemy całkowicie zmienić fotografię -- nadać jej wygląd obrazu, zmontować z inną, wprowadzić rozmycia i deformacje czy oprawić w efektowne cyfrowe "ramki". Prawdziwie zaskakujące efekty uzyskamy, łącząc możliwości kilku filtrów i narzędzi. Profesjonaliści stosują takie techniki do tworzenia obrazów, które podziwiamy w prasie i w internecie. "Photoshop. Efekty specjalne" to książka napisana przez eksperta w dziedzinie obróbki grafiki w programie Photoshop -- Scotta Kelby. Autor przedstawia efekty specjalne stosowane przez profesjonalnych grafików i projektantów. Poznasz tradycyjne techniki retuszowania zdjęć, efekty tekstowe i sztuczki stosowane w fotografii reklamowej. Dowiesz się, jak w niestandardowy sposób wykorzystać znane Ci z codziennej pracy narzędzia Photoshopa. Każda z technik przedstawiona jest sposób, który ułatwi Ci jej zrozumienie i opanowanie. Przekonasz się, jak łatwo jest uzyskać efekty, które na pierwszy rzut oka wydają się niezwykle skomplikowane. Tworzenie fotomontaży Cienie i poświaty Symulacje odbić i tekstur Efekty świetlne Rozmywanie krawędzi obiektów Deformacje Zmiana wyglądu obiektów tekstowych Modyfikowanie fotografii Zostań specjalistą od cyfrowych efektów specjalnych.

Informacje dodatkowe o Photoshop. Efekty specjalne:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: b.d
Kategoria: Informatyczne
ISBN: 83-7361-983-6

Kup książkę Photoshop. Efekty specjalne

Photoshop. Efekty specjalne - opinie o książce

Profesjonalne ujęcia portretowe. Techniki retuszowania zdjęć według Scotta Kelby'ego
Scott Kelby0
Okładka ksiązki - Profesjonalne ujęcia portretowe. Techniki retuszowania zdjęć według Scotta Kelby

Poznaj sekrety warsztatu profesjonalnych retuszerów ? opanuj skuteczne techniki udoskonalania fotografii portretowych! Jak nadawać skórze zdrowy, nieskazitelny...

Scott Kelby0
Okładka ksiązki - System 7 punktów Scotta Kelbyego. Kluczowe techniki, które dzielą przeciętne zdjęcie od prawdziwej fotografii

Poznaj profesjonalne techniki obróbki cyfrowych zdjęć Jak rozpoznać to, co należy zmodyfikować na fotografii? W jaki sposób dobrać parametry narzędzi...