Po prostu posadź. Twój domowy ogród warzywny

Praktyczny poradnik dla tych, którzy chcieliby zacząć hodować swoje własne warzywa. Jak się okazuje nie potrzeba do tego wielkich połaci ziemi - wystarczy skrzynka na balkonie, albo rodzinny ogródek działkowy. Joanna Żytkowska, zapalona ogrodniczka, autorka bloga poprostuposadz.pl oraz podcastu i profilu instagramowego @poprostuposadz dzieli się z czytelnikami sprawdzonymi patentami z domowego ogródka.

Sama uprawia wiele tradycyjnych odmian, chętnie też testuje nowości i wymyśla sprytne rozwiązania idealne dla małych warzywników. ,,Gdy ktoś mnie pyta: jak zacząć uprawiać własne warzywa, najczęściej odpowiadam: po prostu posadź, zacznij działać i zobacz co się stanie. Rośliny chcą rosnąć, trzeba tylko dać im tę szansę i odrobinę pomóc - tłumaczy.

W kolejnych rozdziałach książki czytelnik znajdzie ogólne wskazówki, jak przygotować przestrzeń, w której będziemy uprawiać warzywa, jak zaplanować sianie i sadzenie, czy jak dbać o glebę. Autorka radzi też jak uporać się z najczęstszymi problemami dotyczącymi upraw, a także przedstawia charakterystykę kilkudziesięciu najpopularniejszych warzyw.

Informacje dodatkowe o Po prostu posadź. Twój domowy ogród warzywny:

Wydawnictwo: Buchmann
Data wydania: 2023-03-08
Kategoria: Hobby
ISBN: 978-83-8318-351-0

Tagi: Hobby warzywa ogród warzywny

Kup książkę Po prostu posadź. Twój domowy ogród warzywny

Po prostu posadź. Twój domowy ogród warzywny - opinie o książce

Ogród na balkonie, w doniczce i wszędzie, gdzie chcesz
Joanna Żytkowska0
Okładka ksiązki - Ogród na balkonie, w doniczce i wszędzie, gdzie chcesz

W swojej najnowszej książce Joanna Żytkowska, zapalona ogrodniczka, autorka bloga i profilu instagramowego @poprostuposadz przekonuje, że nie ma przestrzeni...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;