Jak zawsze, trzymając rękę na pulsie zmian podatkowych, chcielibyśmy ustrzec Czytelnika przed zaskoczeniem kolejnymi znacznymi zmianami w podatkach dochodowych, wchodzącymi w życie już od początku 2007 r. Szczególnie przełomowe zmiany wprowadza ustawa z dnia 16 listopada 2006 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych oraz o zmianie niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2006 r. Nr 217, poz. 1588), wchodząca w życie w trzech fazach. Ważniejsze z przewidzianych w niej nowości zostały omówione w komentarzu.Mamy nadzieję, że niniejsza publikacja ułatwi Czytelnikom szybkie przystosowanie się do nowych rozwiązań prawnych, tak istotne szczególnie dla prowadzących działalność gospodarczą.

Informacje dodatkowe o Podatek dochodowy od osób fizycznych zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych:

Wydawnictwo: WSZECHNICA PODATKOWA
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Podatek dochodowy od osób fizycznych zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych

Podatek dochodowy od osób fizycznych zryczałtowany podatek dochodowy od osób fizycznych - opinie o książce

Ustawa ordynacja podatkowa Tekst ujednolicony
Jeleńska Anna0
Okładka ksiązki - Ustawa ordynacja podatkowa Tekst ujednolicony

Jak zawsze, trzymając rękę na pulsie zmian podatkowych, chcielibyśmy ustrzec Czytelnika przed zaskoczeniem kolejnymi znacznymi zmianami w Ordynacji podatkowej...