Książka dla wszystkich, których przygniata ilość spraw, rzeczy i śmieci w domu. Ale także poza nim. Na przykład w pracy, czy w damskiej torebce. ,,Pokochaj swój dom" opowiada jak żyć zgodnie z ideą Zero Waste Home, czyli mądrzej, taniej i wygodniej. Autorka książki, Bea Johnson pewnego dnia totalnie zmieniła swoje podejście. Dziś wraz z mężem i dwoma synami produkują zaledwie jeden słoik śmieci rocznie, a do tego mają więcej czasu, oszczędzają 40 procent dawnych wydatków i są zdrowsi niż kiedykolwiek.

Dzięki praktycznym poradom Bei nawet najbardziej zapracowani przestaną koncentrować się na rzeczach kosztem przeżyć. A przy okazji dowiedzą się, jak planować odpowiedzialne zakupy, pakować obiady dla dzieci bez użycia zbędnych plastikowych pojemników i czerpać przyjemności z wakacji bez poczucie winy związanego z nadmierną konsumpcją.

Ta książka ,,Pokochaj swój dom" odpowie na nurtujące Cię pytania:

- Jak odzyskać czas, który w tej chwili poświęcasz na swój dom

- W jaki sposób oszczędzić pieniądze na zbędnych wydatkach

- Jak pozbyć się bałaganu raz na zawsze dzięki ograniczaniu ilości śmieci

- Dlaczego idea Zero Waste Home może podnieść jakość twojego życia

- Jak na co dzień żyć zdrowiej, ale nie wydać na to fortuny

- Jak osiągnąć szczęście dzięki zrównoważonemu życiu

Informacje dodatkowe o Pokochaj swój dom. Zero Waste Home, czyli jak pozbyć się śmieci, a w zamian zyskać szczęście, pieniądze i czas:

Wydawnictwo: Agora
Data wydania: 2017-09-06
Kategoria: Poradniki
Tytuł oryginału: Zero Waste Home

Kup książkę Pokochaj swój dom. Zero Waste Home, czyli jak pozbyć się śmieci, a w zamian zyskać szczęście, pieniądze i czas

Pokochaj swój dom. Zero Waste Home, czyli jak pozbyć się śmieci, a w zamian zyskać szczęście, pieniądze i czas - opinie o książce

Avatar użytkownika - Basia94
Basia94
Przeczytane:2018-02-27, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Świetny poradnik dla minimalistów.Ja również staram się żyć ekologicznie oraz wyznaję minimalizm. Można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat Zero Waste.Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie skupiając się na radości życia i spełnianiu marzeń oraz przestać gromadzić niepotrzebnie przedmioty i wydawać na nie pieniądze.

Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2020-10-05, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2020,

Minusem amerykańskich poradników jest to, że nie zawsze przystają do europejskich standardów życia. I w tym przypadku spotkamy się z wieloma radami, które nie sprawdzą się w polskich warunkach. A jednak poszukując porad dotyczących zero waste, oczekujemy konkretów, które możemy wcielić w życie. Mimo to, znajdziemy tu wiele praktycznych rad, z których możemy skorzystać. Jest też wiele przepisów na domowe środki czystości i przydatne przedmioty.