Połącz kropki

Łączenie kropek to świetna zabawa dla wszystkich kreatywnych dzieci. „Szalone kropeczki” to idealny sposób spędzenia wolnego czasu przez Wasze pociechy. Kropkowanka to również mnóstwo zabawy w zachwycająco niskiej cenie. Rysunki niezwykłych zwierzaczków powstające po połączeniu kropek śmiało można pokolorować.

Informacje dodatkowe o Połącz kropki:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2017-07-06
Kategoria: Rozrywka, humor

Kup książkę Połącz kropki

Połącz kropki - opinie o książce

Jako mała dziewczynka uwielbiałam książki typu „połącz kropki”. Zawsze zastanawiałam się, co takiego kryje się pod rozrzuconymi na całej stronie kropkach, które po odpowiednim połączeniu tworzyły ciekawy obrazek, jaki później można było pokolorować. Dlatego z chęcią sięgnęłam po książkę Wydawnictwa Dlaczemu: Połącz kropki. Pokoloruj i stwórz niezwykłe obrazki zwierzątek autorstwa Piotra Woźnego. Aczkolwiek w tym przypadku nie kierowałam się własną ciekawością, lecz chciałam ją pokazać mojemu synkowi.

Mój synek nie potrafi jeszcze samodzielnie liczyć do 100, dlatego z chęcią pomagałam mu przy łączeniu kropek. Wskazywałam palcem odpowiednią cyferkę, a młody łączył kropki. Jak widzicie, jest to zabawa, która zbliża, bo nawet najmłodsze dziecko, które potrafi utrzymać kredkę, poradzi sobie z pomocą rodziców, czy starszego rodzeństwa.

W tej książce znalazło się 45 obrazków zwierząt egzotycznych, są między innymi: lew, papuga, żyrafa, słoń, lampart, tukan czy flamingi. Kartki są białe, gładkie i dość cienkie, ale przy kolorowaniu nie wyrządzą się żadne szkody, ponieważ jeden rysunek umieszczony jest na jednej kartce.

Łączenie kropek to świetna zabawa dla młodych czytelników. Nie tylko kształtują zdolności manualne, ale również bawią i uczą. Dzieci przy tym ćwiczą spostrzegawczość i cierpliwość, mogą się wyciszyć i skupić. A połączenie wszystkich kropek pozwoli na odkrycie wielu zwierzęta, które zostały ukryte na kartkach tej książki. Polecam tę publikację, bo można z nią miło i kreatywnie spędzić czas, zwłaszcza teraz, kiedy wieczory są coraz dłuższe.

Porady babuni. Wszystko, co powinnaś wiedzieć o pieczeniu ciast
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Porady babuni. Wszystko, co powinnaś wiedzieć o pieczeniu ciast

Jak uniknąć zakalca, co zrobić, żeby sernik nie opadł, jak uratować przypalone ciasto....

Angielski. Idiomy i Phrasal Verbs + 4CD + mp3 + podręcznik
praca zbiorowa0
Okładka ksiązki - Angielski. Idiomy i Phrasal Verbs + 4CD + mp3 + podręcznik

Kurs zawiera:- 400 najważniejszych Phrasal Verbs i 200 idiomów z tłumaczeniami- przykładowe zdania do wszystkich zwrotów i czasowników- praktyczne dialogi...