Połączone

Silan prezentuje poruszające losy czterech Polek, których życie odmieniły Paryż, wielka miłość i niezwykłe sploty wydarzeń. To historie połączone uczuciem, dramatycznymi zwrotami akcji i tajemnicami, które wiążą niczym niebieska wstążka. Oddajemy w twoje ręce "Połączone" - pachnący miłością zbiór opowiadań, które można czytać wszystkimi zmysłami.

Informacje dodatkowe o Połączone :

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2021-01-02
ISBN: brak

Tagi: opowiadania miłość

Kup książkę Połączone

Połączone - opinie o książce

157 stron, cztery opowiada, w których pojawia się niebieska wstążka. Każde z nich mówi o prawdziwej miłości. Każde z nich łączy też magiczny Paryż.

Od razu przy drugim opowiadaniu zauważyłam wspólne elementy. Ta niebieska wstążka pojawiająca się w każdym odpowiadaniu w nieco inny sposób. Ten Paryż, który połączył bohaterki. I miłość, która choć w inny sposób w każdym odpowiadaniu jest przedstawiona, to równocześnie jest tak podobna. I happy end, tak czasem każdemu z nas potrzebny.

Żałuję, że opowiadań jest tylko cztery. Co prawda, sam raz by je połknąć w jedno niedzielne popołudnie, lecz równocześnie pozostawiające niedosyt przy ostatniej stronie.

Ciepłe historie sprawiły, że miałam uśmiech na twarzy. Być może naiwne, zbyt bajkowe, ale jak potrzebne. Czy nie marzymy o spotkaniu swojego księcia, który ocali nas przed światem?

Dobry, przyjemny, ale zbyt krótki zbiór opowiadań. Polecam, bo warto ?

Milaczek
Magdalena Witkiewicz0
Okładka ksiązki - Milaczek

Pierwsza książka, którą poleca Monika Szwaja to powieść młodej gdańskiej pisarki Magdaleny Witkiewicz „Milaczek”. Autorka porusza się...

Zakochane Zakopane latem
Magdalena Witkiewicz0
Okładka ksiązki - Zakochane Zakopane latem

Siedem letnich historii o miłości w Zakopanem! Bo jeśli zakochać się latem, to tylko tam! Sezon letni zbliża się wielkimi krokami. Turyści masowo zjeżdżają...