Polityka zdrowotna a zdrowie publiczne. Ochrona zdrowia w gospodarce rynkowej

Książka zawiera opis zachodzących na świecie, w tym w Polsce, zmian w ochronie zdrowia oraz opis miejsca, jakie w tych przekształceniach, zajmuje medycyna naprawcza i zdrowie publiczne. Dobro publiczne czy towar? To dylemat stojący zarówno przed lekarzami, jak i politykami decydującymi o zdrowiu. Co z bezpieczeństwem zdrowotnym ogółu ludności? Przystępny sposób przekazania treści, logika wywodów i bogata zawartość kartograficzna czyni pracę atrakcyjną i przydatną dla szerokiego kręgu odbiorców.

Informacje dodatkowe o Polityka zdrowotna a zdrowie publiczne. Ochrona zdrowia w gospodarce rynkowej:

Wydawnictwo: CeDeWu
Data wydania: b.d
Kategoria: Medycyna i zdrowie
ISBN: 83-87885-55-X

Kup książkę Polityka zdrowotna a zdrowie publiczne. Ochrona zdrowia w gospodarce rynkowej

Polityka zdrowotna a zdrowie publiczne. Ochrona zdrowia w gospodarce rynkowej - opinie o książce

Książka pt: " Polityka zdrowotna a zdrowie publiczne"."Ochrona zdrowia w gospodarce rynlkowej."- opisujje problemy Opieki Zdrowotnej i podkreśla główne znaczenie tego ,czym ta Ochrona Zdrowia jest np. w Polsce. Nie jest na pewno , to na pewno łatwa książka do przeczytania i oceny, ale takie książki są "bardzo wartościowe" , gdyż mają -"głębszą " treść i bardzo "poważny" Sens. Na pewno, nie jest Ona dla Wszystkich, gdyż w ciągu wielu lat zmieniają się pewne "procesy" zachodzące w Wielu Krajach , w związku z Ochroną Zdrowia a Polityką Zdrowotną i Zdrowiem Publicznym. Twierdzę nawet , że trzeba być Osobą o "Szerokich" "Horyzonatch" - Myślowych, by Ją Zrozumieć. Polecam i z chęcią - Sama Ją Przeczytam.