Polowanie z łukiem - podręcznik myślistwa łuczniczego

"Polowanie z łukiem" to kontynuacja książki "Łowy łucznicz"e, która ukazała się w 2015 r. Kolejne lata doświadczeń autora, wynikające z intensywnych polowań z łukiem, zaowocowały poszerzonym, bogato ilustrowanym podręcznikiem dla adeptów myślistwa łuczniczego. Oddając w ręce Czytelnika niniejszą pozycję, żywimy nadzieję, iż spotka się ona z równie przychylnym przyjęciem jak książka "Łowy łucznicze."

Jest to usystematyzowane kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy poszukują wiarygodnego i sprawdzonego przewodnika, który wprowadzi ich w arkana tej dziedziny, tłumacząc i wyjaśniając podstawowe terminy i zagadnienia - ŁOWIEC POLSKI nr 9/2015.

Autor wprowadza czytelników w arkana współczesnych polowań z łukiem. Podręcznik jest swego rodzaju elementarzem, w którym znajdziemy podstawowe wiadomości oraz wskazówki dotyczące doboru i użytkowania łuku bloczkowego, niezbędnego osprzętu oraz samej techniki i reguł bezpieczeństwa podczas łowów z tym narzędziem" - BRAĆ ŁOWIECKA nr 12/2015.

Zagłębiając się w lekturze książki, zdałem sobie sprawę, że ilość wiedzy, treningów, ale też poziomu sprawności fizycznej, która potrzebna jest do polowania z łukiem, sprawia, iż myśliwi łucznicy to prawdziwa myśliwska awangarda - MAGAZYN SEZON nr 11/12/2015."

Informacje dodatkowe o Polowanie z łukiem - podręcznik myślistwa łuczniczego:

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2020-05-29
Kategoria: Hobby

Tagi: bóg Poradniki praktyczne

Kup książkę Polowanie z łukiem - podręcznik myślistwa łuczniczego

Polowanie z łukiem - podręcznik myślistwa łuczniczego - opinie o książce