Popik i jego wielkie przygody. Figle i psoty

Znacie Popika? To piękny, biały terierek o radosnych oczach i ruchliwym nosku. Pomaga swojej opiekunce, weterynarz Misi opiekować się zwierzętami. Z wieloma pacjentami się zaprzyjaźnia, bo to bardzo towarzyski i sympatyczny czworonóg.

Przed Popikiem kolejne zabawne przygody! Terierek uwielbia zabawy z Lampartem - przygarniętym przez Misię dalmatyńczykiem. Popik i Lampart postanawiają spróbować swoich sił w cyrkowych sztuczkach. Zaczynają też lekcję matematyki - liczą smakołyki, które wpadają im do brzuszka. Gdy pada deszcz, pieski bawią się w chowanego! Popik znajduje świetne kryjówki, ale Lampart nie odstępuje go na krok, a w dodatku nie potrafi siedzieć cicho

Informacje dodatkowe o Popik i jego wielkie przygody. Figle i psoty:

Wydawnictwo: Zielona Sowa
Data wydania: 2023-10-25
Ilustracje:Agnieszka Filipowska , Adam Mickiewicz

Kup książkę Popik i jego wielkie przygody. Figle i psoty

Popik i jego wielkie przygody. Figle i psoty - opinie o książce

Avatar użytkownika - katee87
katee87
Przeczytane:2024-02-20, Ocena: 6, Przeczytałem,

Dziś pragnę podzielić się z Wami niezwykłą opowieścią o nieustraszonym terierku o imieniu Popik i jego niesamowitych przygodach, które rozśmieszają i wzruszają każdego, kto tylko odważy się zanurzyć w ich świecie. Popik to niezwykle uroczy biały terierek o radosnych oczach i niezwykle ruchliwym nosku, który razem ze swoją opiekunką, małą weterynarką Misią, wyrusza w świat pełen przygód i emocji, który z pewnością porwie Wasze serca.

Przygotujcie się na prawdziwą dawkę rozśmieszających figli i nieprzewidywalnych psich psot! Popik nie tylko pomaga Misi w opiece nad pacjentami w klinice weterynaryjnej, ale także nawiązuje przyjaźnie z każdym zwierzakiem, który trafi pod ich opiekę. Towarzyski i pełen wigoru, piesek zaprasza do świata pełnego śmiechu i miłości.

W najnowszej części na Popika i jego nowego przyjaciela, dalmatyńczyka Lamparta czeka cała masa przygód. Pieski będą ćwiczyć cyrkowe sztuczki, bawić się na placu zabaw oraz liczyć smakołyki wpadające do brzuszków. Jedno jest pewne - razem są nie do zatrzymania!

Ta kolorowa i pełna humoru seria czaruje czytelników wspaniałymi ilustracjami i zabawnymi przygodami, które uczą, jak ważne jest znajdowanie radości w codziennych sytuacjach. Każdy dzień z Popikiem i Lampartem to niezapomniana przygoda, gdzie nauka, zabawa i przyjaźń idą w parze.

Radosne spojrzenie i niezwykła energia białego teriera sprawią, że zakochacie się w nim od pierwszego wejrzenia. Czy jesteście gotowi na niezwykłą podróż w świat psich figli i psot?

Słonecznikowa 5. Przygody piratów. Tom 2
Aniela Cholewińska-Szkolik0
Okładka ksiązki - Słonecznikowa 5. Przygody piratów. Tom 2

Poznajcie sympatyczne rodzeństwo - przedszkolaki Krzysia i Lilkę oraz ich młodszego braciszka Adasia. Maluchy mieszkają w domu z ogródkiem na ulicy Słonecznikowej...

Słonecznikowa 5. Przyjaciele Tuptusia. Tom 3
Aniela Cholewińska-Szkolik0
Okładka ksiązki - Słonecznikowa 5. Przyjaciele Tuptusia. Tom 3

To już jesień! Ale w domku przy Słonecznikowej 5 próżno szukać jesiennych nastrojów. Jak zawsze jest tu wesoło i dużo się dzieje - głównie za sprawą trójki...