Portret w bieli

Pierwsza część bestsellerowego kwartetu weselnego NORY ROBERTS - o miłości, przyjaźni i nieprzewidywalnych kaprysach losu.

Co może być lepsze od robienia tego, co kochasz - i to razem z najlepszymi przyjaciółkami, jakie kiedykolwiek miałaś? Cztery przyjaciółki z dzieciństwa, Parker, Emma, Laurel i Mac, prowadzą jedną z najlepszych agencji ślubnych w Connecticut. Po latach urządzania wymarzonych ślubów i przyjęć weselnych, przygotowywania bukietów, deserów i dopracowywania każdego szczegółu - właśnie w tym są najlepsze - gwarantują swoim klientom idealną, niepowtarzalną uroczystość, po której wspomnienia pozostaną na całe życie. Ma w tym swój wielki udział Mackensie, jej ślubne fotografie to prawdziwe dzieła sztuki. Już od dzieciństwa Mac najlepiej czuła się za aparatem - gotowa uchwycić za pomocą zdjęć szczęśliwe chwile, których sama nigdy nie przeżyła.

Pewnego dnia, tuż przed ważnym spotkaniem służbowym, Mac wpada na brata przyszłej panny młodej. Chociaż Carter Maguire, seksowny nauczyciel literatury angielskiej, nie jest w jej typie, Mac uznaje, że przelotny romans pomoże jej przestać myśleć o rozhisteryzowanych pannach młodych i nieustannych telefonach matki. Czy niezobowiązująca znajomość może przerodzić się w coś poważnego? Z pomocą trzech przyjaciółek Mac musi się nauczyć, jak zatrzymać szczęśliwe chwile.

Informacje dodatkowe o Portret w bieli:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: b.d
ISBN: 978-83-7648-330-6

Kup książkę Portret w bieli

Portret w bieli - opinie o książce

Avatar użytkownika - Barbarka
Barbarka
Przeczytane:2013-03-03, Ocena: 4, Przeczytałam, 26 książek 2013 roku,
Powieść pełna opisów , oczywiście typowe jak dla Nory Roberts . Przeczytałam do końca jednak zakończenie mnie nie zaskoczyło . Średnio mi się podobała .

To taki przerywnik między kryminałami. Otrzymałam w bibliotece cały cykl. A że czyta się miło, lekko i przyjemnie to poświęcę jeszcze ze dwa wieczory. Klasyczny romansik z frustrującą mamuśką w tle. Drażniło mnie także powtarzanie, przynajmniej dwukrotne niektórych sytuacji. Coś się wydarzyło a potem Mac opowiada to swoim przyjaciółkom i znowu czytam to samo. Chyba, że to dublowanie miało zwiększyć ilość stron.

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2017-09-17, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Cztery przyjaciółki :Parker, Emma, Laurel i Mac marzą o wielkiej miłości, która odmieni życie każdej z nich. Zanim to nastąpi zakładają i prowadzą"Przysięgi",najlepsza w Connecticut firmę organizującą wytworne śluby i przyjęcia weselne. Gwarantują swoim klijentkom idealna i niezapomnianą uroczystość. Mackensie"Mac"Elliott jezt fotografem, a jej zdjęcia to dzieła sztuki. Pewnego dnia Mac wpada na Cartera Maguite brata przyszłej panny młodej. Ta znajomość ma szansę przerodzić się w prawdziwe uczucie, za niewielką pomocą przyjaciółek. Mac uczy się, jak zatrzymać szczęśliwe chwile nie tylko w obiektywie aparatu... Zima tworzy tło tej histori

Avatar użytkownika - enka26
Przeczytane:2015-05-31, Ocena: 6, Przeczytałam, z_Przeczytałam przed 2013,
Klejnoty słońca
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Klejnoty słońca

Jude Murray, młoda psycholog z Chicago, jest bliska załamania nerwowego. Nieudane małżeństwo podkopało jej wiarę w siebie i we własną kobiecość. Jude...

Złota śmierć
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Złota śmierć

Jubileuszowy, pięćdziesiąty tom bestsellerowej serii Oblicza śmierci. Porucznik Wydziału Zabójstw nowojorskiej policji Eve Dallas mierzy się z tajemniczym...