Posłanie z róż

„Posłanie z róż” to druga część kwartetu weselnego Nory Roberts, opowiadającego o czterech przyjaciółkach z dzieciństwa, które wspólnie prowadzą „Przysięgi”, jedną z najlepszych agencji ślubnych w Connecticut, i marzą o wielkiej miłości. Emma Grant odpowiada w firmie za dekoracje kwiatowe. Wkłada w ich przygotowywanie całe serce, a szósty zmysł podpowiada jej, jakie kompozycje uszczęśliwią panny młode w tym najważniejszym dla nich dniu. Ale kiedy interes kwitnie w najlepsze, życie uczuciowe Emmy więdnie… Na szczęście tylko do czasu. Wkrótce bowiem kobieta odkrywa, że jej wieloletni przyjaciel, przystojny architekt Jack Cooke, darzy ją czymś znacznie więcej niż przyjaźnią. Problem polega na tym, że Emma od zawsze marzyła o romansie rodem z powieści, a Jack nigdy nie był zwolennikiem długotrwałych związków… Czy Emmie uda się przezwyciężyć przyzwyczajenia Jacka i przekonać go do związku? Czy oboje zdołają pójść na kompromis, by zbudować wspólną przyszłość?

Informacje dodatkowe o Posłanie z róż:

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Data wydania: b.d

Kup książkę Posłanie z róż

Posłanie z róż - opinie o książce

Avatar użytkownika - Willa871
Willa871
Przeczytane:2015-04-25, Ocena: 6, Przeczytałam, 26 2015,
Książki Nory Roberts zawsze czytam jednym tchem. Co prawda wolę romanse z wątkami sensacyjnymi, ale i tym klasycznym nie pogardzę. Książka należy do cyklu Kwartet weselny opowiadający o losach czterech przyjaciółek, które zajmują się organizowaniem przyjęć weselnych. Emma, bo to o niej jest opowieść odpowiada za kwiaty. To wesoła dziewczyna z którą można konie kraść i ma wielkie powodzenie u mężczyzn. Zdaję sobie sprawę, że przyjaciel z dzieciństwa Jack staje się dla niej czymś więcej. Na początku zaczyna łączyć ich ognisty romans, aby potem przerodzić się w głębsze uczucie. Ale zanim będą razem tak już na zawsze upłynie troszkę czasu. Książka wzruszająca, zabawna. W sam raz na długie wieczory. Serdecznie polecam.
Tym razem Emma znajduje swoją drugą połówkę. Oprócz kwiatów jej miłości, kocha również długoletniego przyjaciela Jack'a, architekta. On mimo że się nie przyznaje, że chce swoją przyszłość związać z Emmą, postanawia wreszcie zaryzykować i wyznać swoje uczucia. Jednak miłość z przyjaźni jest możliwa, chociaż czasem po drodze wzbudza to różne emocje wśród wszystkich osób to happy end jest możliwy.

Piękny, klasyczny romans. Ale jest to także książka o przyjaźni i odpowiedzialności. Czyta się szybko, miło i przyjemnie. Książka na odstresowanie i poprawienie sobie humoru. Z przyjemnością prześledzę losy pozostałych przyjaciółek. Już nawet wytypowałam kolejne pary.

Avatar użytkownika - Mamut
Mamut
Przeczytane:2019-01-11, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2019,

Emmaline, florystka w firmie organizującej wesela, którą prowadzi wspólnie z przyjaciółkami, odkrywa, że podoba się jej stary znajomy, Jack. I choć on także darzy ją goracym uczuciem, trochę to potrwa nim zdecydują się na własny ślub.

Avatar użytkownika - losar
losar
Przeczytane:2017-09-20, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Emma Grant odpowiada w "Przysięgach" za xekoracje kwiatowe. W swoją pracę wkłada całe serce. Pozornie jej życie uczuciowe kwitnie jednak nie znalazła jeszcz tego jedynego. Tymczasem Jack Cooke, architekt iprzyjaciel rodziny musi przyznać się przed sobą, że jego sympatia do Emmy zaczyna przeradzać sie w miłość. Sprawa zaczyna się komplikować kiedy i Emma odwzajemnia jego uczucia. Jack i Emma zaczynają budować wspólną przyszłości. Del nie jest z tego napoczątku zachwycony.

Avatar użytkownika - dayna15
dayna15
Przeczytane:2015-05-31, Ocena: 6, Przeczytałam, z_Przeczytałam przed 2013,
Przemiana. Dziedzictwo Smoczego Serca
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Przemiana. Dziedzictwo Smoczego Serca

Dawno temu świat magii oddzielił się od ludzkiego. Niektórzy mogą jednak przemieszczać się między nimi - jak Breen Siobhan Kelly. Właśnie powróciła do...

Opętanie
Nora Roberts0
Okładka ksiązki - Opętanie

Chantel OHurley, która dzięki swej niezwykłej urodzie, talentowi i ciężkiej pracy zyskała sławę i bogactwo, odkrywa mroczne strony życia gwiazdy. Dotąd...