Poślubić wicehrabiego

Wydawnictwo: Amber
Data wydania: b.d
ISBN: 83-241-2581-7

Faith Linden jest zdesperowana. A desperacja - i pragnienie zatrzymania rodzinnego domu - podsuwa jej desperacki pomysł: małżeństwo bez miłości. Lecz nieziemsko przystojny wicehrabia nieoczekiwanie dla Faith rozpala w jej sercu namiętność. Czyż jednak nieustraszony podróżnik potrafi zrezygnować z przygód, które ukochał, dla kobiety, która zawładnęła jego duszą?

Kup książkę Poślubić wicehrabiego

Opinie o książce - Poślubić wicehrabiego

Avatar użytkownika - Shi4
Shi4
Przeczytane:2013-12-22, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 (190) książek w 2013, Mam, Romanse,
Pobierają się, boi tego wymagał testament ojca Faith, by dziewczyna mogła zachować rodzinną posiadłość. Lecz jak to w takich książkach bywa, zakochali się w sobie, lecz ich uczucia pozostały w tajemnicy. Niby historia jak wiele, ale mnie urzekła. Na pewno nie nudziłam się przy tej książce.

W książce poznajemy Faith, która by nie stracić posiadłości musi w ciągu roku wyjść z mąż za wicehrabiego Dewhurst, taki zapis pozostawił jej ojciec w testamencie. Faith jest zaręczona od lat z wicehrabią Nevillem, ale zanim doczekała się małżeństwa to została wdową.

Po śmierci brata i ojca do Angli powraca kapitan Griffin i teraz on zostaje wicehrabią Dewhurst. Faith by dotrzymać warunków testamentu i nie stracić rodzinnego domu postanawia oświadczyć się Griffinowi. Z początku mężczyzna odprawia ją, jednak po jakimś czasie zmienia zdanie. Z dnia na dzień ich miłość rośnie, łączy ich już nie tylko papier, a pożądanie.

Polecam książkę, fajny romansik trochę przewidywalna, ale jej lekkość sprawia że nie można się oderwać.

Smak skandalu
Adrienne Basso 0
Okładka ksiązki - Smak skandalu

Jedna z najpopularniejszych amerykańskich autorek romansów historycznych. Gwendoline jest przerażona. Jej młodsza siostra chce podstępem zmusić do małżeństwa...

Zakład o miłość
Adrienne Basso 0
Okładka ksiązki - Zakład o miłość

Piękna i bogata lady Meredith wzbudza ciekawość salonów swą oryginalną decyzją - postanawia pozostać sama, a nie, jak inne panny, szukać męża. Nie...

Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix