Powrót na Paros

Wydawnictwo: Świat Książki
Data wydania: 2019-05-06

Pełna brytyjskiego humoru i greckiego słońca powieść o sile kobiecej przyjaźni. Najnowsza książka autorki bestsellerowego "Klubu Porcelanowej Filiżanki".

Rosa i Bee z rozrzewnieniem wspominają wakacyjny wyjazd na piękną wyspę Paros; piaszczyste zatoczki, szafirowe niebo i urokliwy pensjonat, w którym się zatrzymały razem ze swoją przyjaciółką Ioną. Były wtedy beztroskimi nastolatkami. Od tego czasu wiele się w ich życiu zmieniło. Bee pochłaniają przygotowania do ślubu, Rosę - kariera, a Ionę... No właśnie. Żadna z nich nie ma pojęcia, co u niej słychać.

Kiedy Rosa dowiaduje się, że pensjonat został wystawiony na sprzedaż, postanawia go kupić i przywrócić do dawnej świetności, oczywiście z pomocą Bee. Tak zaczyna się podróż, która odmieni życie przyjaciółek. Prowadzenie własnego biznesu i spełnianie młodzieńczych marzeń okazuje się bowiem trudniejsze niż mogłoby się wydawać.

Pełna romantyzmu opowieść o miłości, przyjaźni i życiu. Zabawna i wzruszająca, podnosząca na duchu powieść o magii rozpoczynania wszystkiego na nowo z niezawodnymi przyjaciółkami u boku.

Vanessa Greene wychowała się w Północnym Londynie, gdzie obecnie mieszka wraz ze swoim mężem i synem. Idealny weekend oznacza dla niej jedzenie czekoladowych muffinek w towarzystwie przyjaciółek i filiżanki perfekcyjnie zaparzonej herbaty. Jej pierwsza powieść, Klub Porcelanowej Filiżanki, zebrała entuzjastyczne recenzje czytelniczek i błyskawicznie skradła im serca. Autorka uwielbia czytać ich opinie; można się z nią skontaktować za pośrednictwem Twittera (@VanessaGBooks) lub Facebooka (www. facebook.com/VanessaGreeneBooks).

Pyszna mieszanka miłości i przyjaźni

- Trisha Ashley o Klubie Porcelanowej Filiżanki

Klasycznie brytyjska powieść, od której cieplej się robi na sercu

,,Stylist"

Wzruszający hołd oddany damskiej przyjaźni / Wzruszająca pochwała damskiej przyjaźni

,,Candis"

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt

Kup książkę Powrót na Paros

Opinie o książce - Powrót na Paros

Avatar użytkownika - KarenKa
KarenKa
Przeczytane:2020-03-13, Ocena: 5, Przeczytałam,
Cząstka ciebie i mnie
Vanessa Greene0
Okładka ksiązki - Cząstka ciebie i mnie

Wzruszająca książka autorki bestsellerowego Klubu Porcelanowej Filiżanki. Wymarzona lektura dla fanek powieści Lucy Dillon. Co byś zrobiła, gdyby Twoje...

Klub Porcelanowej Filiżanki
Vanessa Greene0
Okładka ksiązki - Klub Porcelanowej Filiżanki

,,Smakowita mieszanka miłości i przyjaźni" - Trisha Ashley Podnosząca na duchu powieść o damskiej przyjaźni, w dowcipnym brytyjskim wydaniu Trzy nie...

Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz