Prawnicy

Wydawnictwo: e-bookowo.pl
Data wydania: 2019-02-08
Kategoria: Romans
ISBN: 978-83-7859-963-0
Liczba stron: 431
Język oryginału: polski
Ilustracje: Mari Lezhava

Tom 1 cyklu Prawnicy

Ocena: 4.5 (2 głosów)

Po tragicznych wydarzeniach z przeszłości, Cordelia Weston postanawia zacząć od nowa, całkowicie poświęcając się karierze prawniczej. Gdy, otrzymuje wiadomość o przyjęciu do jednej z najlepszych kancelarii w Bostonie, wie, że to szansa, na którą tak długo czekała. Nie spodziewa się, że zostanie wciągnięta w sam środek rozgrywki, w której wszystko wydaje się jedynie wyreżyserowanym spektaklem, a jej serce skradnie niebezpieczny mężczyzna.

Kiedy Matthew Barden przyjmuje sprawę znanego biznesmena, oskarżonego o malwersację i morderstwo, nie przeczuwa, że to dopiero początek lawiny zdarzeń, które mogą doprowadzić do jego upadku. Bezwzględny i bezkompromisowy adwokat, nie ma litości dla swoich przeciwników, rozprawiając się z nimi bez najmniejszych wyrzutów sumienia. Wszystko się zmienia, gdy w jego uporządkowane życie wkracza energiczna Cordelia Weston. Od pierwszej chwili wie, że z tą kobietą będą same kłopoty. 

Czy dwoje poranionych ludzi będzie w stanie znów zaufać i dać się porwać miłości, gdy ich świat zaczyna rozpadać się, niczym domek z kart?

Zanurz się w świecie przepełnionym tajemnicami, chęcią zemsty i namiętnością, który pochłonie Cię bez reszty.

Tagi: miłość thriller Romans tajemnica zemsta akcja prawnicy

Kup książkę Prawnicy

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Prawnicy

"W głębi duszy wiedział, ze byłaby jego przystanią w chwilach sztormu."


   Sprawiedliwość i podążanie za głosem serca jest bardzo ważne. Uporządkowany świat i życie, w którym wszystko jesteśmy w stanie przewidzieć. By móc zapobiegać katastrofom i przewidywać kataklizmy. Zbliżające się tornado. Tylko co wtedy, gdy tym tornadem okaże się być stażystka?

   Cordelia Weston ubiega sieo staż w kancelarii Barden&Tomson. Kobieta, która po traumatycznej przeszłości dąży do wytyczonego celu. By swoją przyszłością wyprzeć to, czego doświadczyła. I nadal doświadcza. Całe szczęście, że ma wsparcie ukochanego brata Drew, siostrę Lizzy i współlokatorkę Tamarę. To do nich w chwilach słabości może się zwrócić o pomoc.
   Dilly jest uparta. Ale ma wielkie serce. Przeszłą przez piekło. I to właśnie te wydarzenia zamknęły jej serce na miłość. Skupia się na pracy. Jest groźnym przeciwnikiem. Pełna namiętności i entuzjazmu. Ogrom haryzmy. A do tego wszystkiego urocza i silna, niezależna, pełna niespożytych pokładów energii. A do tego wszystkiego ma ogromna wiedzę i cały czas chłonie nowinki niczym gąbka. Ta praca i ten zawód jest dla niej zbawieniem. Tylko czy aby na pewno?
   Matthew Barden jest współwłaścicielem Barden&Tomson. To człowiek twardy, bezwzględny i poukładany. Humorzasty Cesarz na włościach. Do tego uroczy, gdy tego chce. Pełen energii i bardzo inteligentny. Potrafi być także wkurzający. To silny mężczyzna na odpowiednim stanowisku. Tak jak i Dilly ma swoją ciemną przeszłość. Przeszłość, która po długim śnie powraca na powierzchnię, by dopaść swą ofiarę.
   Zabawnie zaczęta historia, która w miarę kolejnych kartek nabierała rozpędu. Fabułą jest niczym morze przy brzegu. Spokojne i bezkresne. Wystarczy tylko lekki wiatr by wprawić wodę w ruch, który kołysząc się dopływa, po czym odpływa od brzegu. Dokładnie taka jest akcja w tej książce. Po chwili spoczynku następuje zwrot akcji, którzy rozwala cały spokój w drobny mak. Mąci im w głowach, dokładając problemów. Cierpią na tym także najbliższe im osoby. Rodzina i znajomi. Smaczku całości dopełniły nieliczne sceny miłosne. Ale i one w zupełności mi wystarczyły. Tak dużo się tutaj dzieje i tylu jest pozostałych bohaterów, że większe zawirowania w sferze łóżkowej mogłyby przesadzić całokształt. Dodatkowa zagadka w postaci tajemniczego mąciciela pozostawiła mi niepewność.
   Spodziewałam się historii nudnej, oklepanej i przesadzonej. A dostałam coś, co wbiło mnie w fotel. Prawnicze batalie, zawiść i miłość. Historia naturalna - mogła przytrafić się każdemu z nas. Bardzo fajnie i szybko czytało mi się tę lekturę. Wciągnęła od pierwszych stron. A im głębiej tym z niecierpliwością chciałam dowiedzieć się co jeszcze zgotowała swoim bohaterom autorka.
Czytałam plik na czytniku. Tak mnie wciągnęła historia Dilly i Matta, że byłam w szoku, gdy nagle zobaczyłam koniec. Pomyślałam: Ale jak to? Brakuje stron? Ej, to nie fair! Pozostawiła mi ogromny niedosyt.
 
Gorąco polecam

Link do opinii

Fajna ale trochę skomplikowana. Za dużo tych tajemnic i niejasności w fabule. Ale i tak jestem ciekawa jak potoczą się dalsze losy bohaterów. 

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje
Reklamy