Pretty happy. Przepis na pokochanie siebie

Gwiazda wielkiego ekranu od teraz na twoją wyłączność

Kate Hudson odkrywa przed tobą tajemnice świetnego wyglądu i wspaniałego samopoczucia. Piękna aktorka zdradza w swojej książce, jak zachować zdrowie, promienny wygląd oraz radość z życia. Jak każda kobieta Kate zmagała się z dietami, ćwiczeniami i ciągłą potrzebą bycia lepszą. W końcu zamiast mierzyć się z nierealnym standardem perfekcji zaczęła wsłuchiwać się we własne ciało i zauważyła, że tylko zrozumienie siebie pozwoliło jej poczuć się wreszcie piękną i szczęśliwą.

W efekcie powstał ten osobisty dziennik aktorki z masą inspirujących porad i wskazówek, które pomogą każdej kobiecie. Kate dzieli się sprawdzonym sposobami na oczyszczanie organizmu, zdrowe odżywianie i ćwiczeniami, które są pomocne w pracy nad lepszą wersją siebie. Przede wszystkim pokazuje jednak, jak odkryć w siebie świadomą i pewną siebie kobietę.

__

To mądry, przenikliwy i dynamiczny poradnik o tym, jak wprowadzić zdrowe nawyki w życie. Od ćwiczeń, poprzez otwarcie umysłu, aż do zupełnego odkrycia, czego łaknie tak naprawdę nasze ciało, ta książka nakłania cię do porzucenia złudnych marzeń o perfekcji i odnalezienia własnego pretty happy.

- Alejandro Junger, bestsellerowy autor ,,The New York Times"

__

Kate Hudson - amerykańska aktorka, która pochodzi z Los Angeles. Jej pełne imię to Kate Garry Hudson. Jest córką aktorki Golgie Hawn oraz reżysera i scenarzysty Billa Hudsona. Jej ojczymem jest zaś sam Kurt Rassell. Pomimo tego, że matka chciała, aby skończyła studia na Uniwersytecie Nowojorskim, Kate wybrała aktorstwo. W 1988 roku zadebiutowała w filmie ,,Desert Blue". Jednak największym sukcesem okazał się film ,,U progu sławy", w którym wcieliła się w rolę Penny Lane. Za swoją rolę dostała nominację do Oscara i otrzymała Złoty Glob. Występuje także na deskach teatru, jednak przede wszystkim znana jest jako aktorka komediowa z Hollywood. Kate wyróżnia się piękną sylwetką, na którą samodzielnie zapracowała. W książce opisuje, jak poprzez zdrowy styl życia osiągnęła stan zgodności z samą sobą i inspiruje do tego rzesze kobiet.

Informacje dodatkowe o Pretty happy. Przepis na pokochanie siebie:

Kup książkę Pretty happy. Przepis na pokochanie siebie

Pretty happy. Przepis na pokochanie siebie - opinie o książce

Avatar użytkownika - Poczytajka
Poczytajka
Przeczytane:2018-03-22, Ocena: 4, Przeczytałam, #Życiowe porady, Mam, Recenzenckie,

Z końcem lutego na półki księgarń trafił osobliwy poradnik amerykańskiej aktorki, producentki i bizneswoman – Kate Hudson. „Pretty Happy. Przepis na pokochanie siebie” to niesamowita książka skierowana do każdej z nas. A wiecie dlaczego?… Otóż każda z nas w pierwszej kolejności powinna pokochać samą siebie, zaakceptować własne ułomności i dążyć do dobrego samopoczucia na co dzień, a w drugiej kolejności otworzyć się na nowe wyzwania.

Zwróćcie uwagę Drogie Czytelniczki jak wiele kobiet cierpi z powodu niedowartościowania, stagnacji, rutyny. Co więcej… większość z tych pań zgadza się na taki stan rzeczy i nie chce, bądź nie potrafi nic zmienić. A tymczasem…

Kate Hudson w napisanym przez siebie poradniku oferuje nam gotowy plan na zmiany. Pokazuje jak zawalczyć o siebie, swoje zdrowie, szczęście i dobre samopoczucie. Poczucie humoru oraz dystans do siebie i otoczenia są tu niezwykle pomocne. A przeciwności, w które obfituje życie, mają motywować do działania, a nie jak to często bywa, powodować strach i niepewność.

Zmienianie siebie to pewien proces, który wymaga czasu i dyscypliny, sporej dawki silnej woli, która pozwoli wytrwać w podjętych zobowiązaniach.

Poradnik „Pretty happy” ma pełnić rolę drogowskazu, ma pomóc zmienić dotychczasowe życie. Należy jednak pamiętać, że dążenie do perfekcji to nie do końca dobra droga. O wiele cenniejsze jest zadowolenie z samej siebie, które poprawia nastrój, wyzwala w nas radość i szczęście. Połączenie sfery ciała i umysłu, bądź ciała i ducha to podstawa dobrego samopoczucia i sukcesu w pokochaniu siebie. Sporo miejsca autorka poświęca właściwemu odżywianiu i aktywności fizycznej, która wyzwala endorfiny i jest podstawą dobrego samopoczucia.

W zaplanowaniu tego wymagającego przedsięwzięcia, które jest dość długim procesem ma nam pomóc stworzenie tzw. zeszytu myśli, który ma posłużyć do zapisywania własnych spostrzeżeń, przemyśleń, uczuć i obaw. Forma tych notatek jest całkowicie dowolna, ważne, aby pomogły nam one w uporządkowaniu własnych przemyśleń – lęków i wątpliwości z jednej oraz radości z drugiej strony. Taki zeszyt myśli jest dołączony do poradnika i tworzy z nim całość.

Ten niezwyczajny, pięknie wydany przez Wydawnictwo Kobiece poradnik ma pomóc każdej z nas odnaleźć szczęście, które nie jest tylko symbolicznym i abstrakcyjnym pojęciem, ale doświadczeniem i celem samym w sobie. A jego osiągnięcie warunkuje właściwe podejście i systematyczna praca nad sobą, której efekt pozytywnie zaskakuje.

„Pretty Happy” to wspaniała propozycja dla kobiet w każdym wieku i na każdą okazję. Przekonajcie się same. Polecam.

Avatar użytkownika - zuzanna_czerniak-kloc
zuzanna_czerniak-kloc
Przeczytane:2019-03-10,

W czym tkwi sekret piękna i zdrowego stylu życia? Sądzicie, że wystarczy przypadkowo wybrana modna dieta? Wierzycie, że powtarzając zestaw ćwiczeń jakiegoś celebryty, uzyskacie wymarzoną sylwetkę? Nic bardziej mylnego. Kate Hudson w swoim poradniku "Pretty Happy" przekonuje, że tak naprawdę wystarczy wsłuchać się w siebie. Zrozumieć sygnały, jakie wysyła nam organizm i właściwie na nie reagować.

Podobno najprostsze rozwiązania są najlepsze, a właśnie takie prezentuje Kate Hudson w swojej książce. Zamiast stosować kolejne dziwne diety albo zamęczać się ćwiczeniami, które nie dają nam żadnej radości, dostajemy od autorki inną propozycję. Przedstawia nam swoje cztery filary dbania o siebie, a dzięki szczegółowym wyjaśnieniom i licznym wskazówkom bez problemu możemy je dopasować do własnych potrzeb. A czym są te filary? Pierwszy z nich polega na podtrzymywaniu intuicyjnego związku ze swoim organizmem (byciu "body smart"). Samoakceptacja i szacunek do samego siebie to podstawa, o wiele łatwiej dostrzec wówczas sygnały wysyłane przez nasze ciało. Filar drugi dotyczy odżywiania - dostajemy ogólne wskazówki dotyczące jedzenia (np. rezygnacja z przetworzonych produktów, pobudzenie kubków smakowych przez uwzględnianie wszystkich sześciu smaków w jadłospisie każdego dnia), listy zdrowych i niezdrowych produktów. Filar trzeci to obudzenie swojego ciała poprzez ruch. Autorka nie narzuca jednak czytelnikowi jednego konkretnego zestawu ćwiczeń. Zamiast tego zachęca do spróbowania różnych aktywności i wybrania tych, które będą nam sprawiać najwięcej radości. Ostatni z filarów dotyczy cudu uważności, a narzędziem, jakie ma nam tutaj pomóc, jest medytacja. A właściwie dowolny z jej wielu rodzajów. Zanim więc odrzuci Was myśl o siedzeniu po turecku i mruczeniu pod nosem - nie o to chodzi. Wystarczy nawet tak prosta sprawa jak np. słuchanie ulubionej muzyki podczas spaceru. Co jeszcze? Sprawdzimy m.in. jakim typem organizmu jesteśmy według ajurwedy, ocenimy swoją uważność czy np. poznamy proste metody oczyszczania (z przepisami).

"Pretty Happy" to poradnik, który naprawdę do mnie przemawia. Kate Hudson w prosty i bardzo przejrzysty sposób dzieli się swoimi doświadczeniami i udziela porad, jak możemy sprawić, by nasze życie stało się lepsze, zdrowsze i szczęśliwsze. Nie daje jednej uniwersalnej instrukcji, co mamy robić, a czego nie. Każdy z nas jest przecież inny, więc to, co sprawdza się w jej przypadku, w innych może nie przynieść oczekiwanych rezultatów. Otrzymujemy zatem wybór narzędzi i liczne wskazówki, reszta należy już do nas. Książka Kate Hudson okazała się ciepła, sympatyczna, a przy tym bogata w różnorodne informacje. Do tego została naprawdę pięknie wydana - twarda oprawa, przyciągająca wzrok okładka, a w środku jeszcze więcej świetnych zdjęć.
Polecam!

Za egzemplarz książki serdecznie dziękuję Wydawnictwu Kobiecemu!

Avatar użytkownika - 1991monika
1991monika
Przeczytane:2019-03-10,

„Pretty Happy” to poradnik, który pokazuje jak pokochać samą siebie, świetnie wyglądać, a także zadbać o swoje samopoczucie. Opisuje także jak prowadzić zdrowy tryb życia – zarówno opowiada o różnych dietach jak i poradach dotyczących aktywności. Pokazuje jak ważne jest zrozumienie samej siebie, aby móc coś zmienić.

Kate Hudson to wielokrotnie nominowana i nagradzana amerykańska aktorka, a w tej książce zdradza nam wiele o sobie i pokazuje, że też ma gorsze dni jak każda z nas. Opisuje swoje nawyki żywieniowe, odczucia i swoje sposoby na życie w harmonii. Kiedy oglądamy piękne i szczupłe aktorki na ekranie, nie wiemy nic o ich problemach oraz kompleksach i wydają się wręcz idealne, a tymczasem jest to świetny przykład, że zmagają się z takimi samymi problemami jak każdy. Hudson przedstawia nam tu problemy, z jakimi sama się zmagała, sposoby walki z nimi na zasadzie prób i błędów, a także w końcu drogę, która przyniosła jej osiągnięcie celu.

Jedną z rad, którą przedstawia aktorka jest prowadzenie zeszytu myśli, czyli miejsca, z którego pomocą śledzi się swoje myśli, uczucia i obawy. Zapisuje się w nim spostrzeżenia dotyczące swojego ciała i tego jak się z tym czuje. To także wyznaczanie celów związanych ze zdrowiem lub czymkolwiek innym, co chciałoby się zrobić.

Kolejną poradą jest zdradzenie czterech głównych zasad, którymi aktorka kieruje się w życiu. Filar pierwszy to podtrzymanie intuicyjnego związku z organizmem, który uważa za podstawę. Filar drugi to droga do lepszego odżywiania, poprzez wyeliminowanie źle wypływających na organizm składników i wprowadzenie tych bardziej wartościowych oraz poprzez przeprowadzanie oczyszczania. Filar trzeci to aktywność fizyczna, zażywanie ruchu w takiej formie, jaka sprawia przyjemność. Zaś czwarty filar odpowiada za uważność.

„Pretty Happy” to pięknie wydana książka, z mnóstwem ilustracji, a treść jest napisana prostym językiem i została przedstawiona w przejrzysty sposób. Myślę, że jeśli chcemy coś w sobie zmienić to można śmiało próbować z tym poradnikiem, bo aktorka pokazuje tu, że nie można zaczynać od małych kroków i nie wymaga to wielkich wyrzeczeń.

Avatar użytkownika - KuLtUrAlNiEbp
KuLtUrAlNiEbp
Przeczytane:2019-03-10,

Pretty Happy... to nic innego, jak poradnik napisany w formie pamiętnika, czy osobistego dziennika. Autorka - znana Kate Hudson - na podstawie swojego życia i swoich doświadczeń sugeruje pewne rady dotyczące urody, diety, zdrowia i zachowania ogólnej tzw. "dobre formy". Oczywiście nie wszystkie porady są dla każdego. Można jednakże się czymś zainspirować, zmotywować do pewnych działań. Wszystko tak naprawdę zależy od tego jaką mamy osobowość, charakter i piramidę wartości życiowych.

We wstępie, jak to bywa w poradnikach / przewodnikach, K. Hudson opisuje siebie i zachęca do skorzystania z podawanych przez nią rozwiązań.
 O czym "tu" przeczytamy?
M.in.:
 - o zdrowym odżywianiu
 - o dietach
 - motywacji
 - o ćwiczeniach fizycznych - sporcie
 - o akceptacji samego siebie
 - o poznaniu własnego organizmu
      Poza tym znajdziemy przykładowe menu, rozpiskę produktów spożywczych korzystnych i szkodliwych dla nas i przykładowe strony sugerujące rozpisywanie osobistego "zeszytu myśli"

" (...) Innymi słowy, jeśli chcesz zmienić coś w swoim życiu, nie wystarczy polubienie zdjęcia opublikowanego na Instagramie!"

Kate Hudson to aktorka kojarzona z takich filmów jak " U progu sławy " czy " Jak stracić chłopaka w 10 dni". Oprócz tego producentka i bizneswoman. Kobieta dzięki swoim zamiłowaniom do mody stała się międzynarodową ikoną stylu.

A teraz na podstawie swoich przemyśleń, przeżyć i doświadczeń Kate postanowiła stworzyć poradniki, który pomoże nam kobietom ( wydaje mi się, że jest on kierowany głównie do tej płaci) pokochać same siebie.

"Radość przychodzi wraz z uproszczeniem życia. "

Nie będzie to jednak pusty poradnik pełen suchych faktów i wyników badań lecz po części dziennik autorki wypełniony jej spostrzeżeniami wyciągniętymi na podstawie jej osobistych doznań i konsultacji ze specjalistami.

Ale zacznijmy może od tej strony zewnętrznej czyli wydanie. I tu ogromny ukłon dla Wydawnictwa Kobiecego. Książka wydana jest w pięknej kolorowej, twardej oprawie. Środek wykonany z mocnych kolorowych kartek zapełnionych dużą wyraźną czcionką. Całość wzbogacona w kolorowe cytaty i sentencje oraz piękne i zabawne zdjęcia samej autorki.

Treść książki nie jest twardo poradnikowa, bowiem czytając ją mamy wrażenie jakbyśmy siedzieli przed autorką, a ona zwracała się wprost do nas. Język jest jasny, zrozumiały, nie naukowy. Całość wzbogacona w liczne ankiety, pozwalające zrozumieć różne kwestie ( kilka wypełniłam i dowiedziałam się o sobie więcej ). Oprócz tego książka posiada wstawki z miejscami do pisania, gdzie autorka prosi nas o wypisanie kilku rzeczy czy sama na przykład prezentuje nam pomysły na interesujące posiłki czy listę zakupów. Podobało mi się przedstawienie wszystkiego po kolei, wstawianie przez Kate momentów ze swojej przeszłości, które były argumentami dlaczego wyciągnęła takie, a nie inne wnioski i dlaczego właśnie to dalej radzi czytelnikowi. Dzięki temu treść była bardziej wiarygodna.

"Jeśli natychmiast nadaje sobie etykietkę, stosując poniżające lub ujmujące na wartości określenia, sama ograniczasz swój rozwój i to, kim możesz naprawdę być. "

Podsumowując całość, oczarowało mnie wydanie tego poradnika, dalej jego treść oparta na mocnych argumentami i dodatkowy atut czyli bliższe poznanie osoby Kate Hudson. Nie z wszystkim się mogę zgodzić, nie wszystko chciałabym wprowadzić w swoje życie, ale wiem, że nie raz będę zaglądać do tej książki, będę ją kartkować i będzie to dla mnie jeden z małych kroków pomagający coś zmienić w sobie. Polecam go, jeśli lubicie tego typu książki mając na uwadze, że nie będzie tu czysto naukowych faktów i jeśli jesteście na drodze do zmian, a brakuje Wam jeszcze jakichś porad bądź informacji.

Avatar użytkownika - AgaZaczytana
AgaZaczytana
Przeczytane:2018-03-22, Ocena: 4, Przeczytałam,

Zdecydowałam się na ten poradnik ze względu na autorkę i formę wydania. Przeczytałam go bardziej z ciekawości niż chęci zmiany swojego życia, ale dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy.

'Nie czekaj, aż szczęście ci się przytrafi. Sama po nie sięgnij! Zacznij teraz! Bez zastanowienia!'

Kate Hudson nie trzeba nikomu przedstawiać. Znana jest z wielu filmów i z pewnością każdy widział przynajmniej jeden, w którym grała. Przedmiotem książki nie jest jednak aktorstwo, a zdrowy styl życia. Właśnie ten temat został wzięty przez aktorkę na tapetę i przedstawiony w prosty sposób.

Na pierwszy rzut oka po otwarciu książki wzrok przyciągają piękne fotografie. Kate na wstępie zaznacza, że nie jest to książka o jej życiu prywatnym, zatem nie wyciągniemy z niej jakichkolwiek tematów do plotek. Aktorka zamieściła natomiast wiele zadań motywacyjnych oraz takich, które pomogą określić zarówno swój stan zdrowia jak i kondycję. Znajdziemy przykładowe ćwiczenia na każdy dzień, czy dobór wysiłku fizycznego według własnych upodobań.

Książka została podzielona na rozdziały, w których aktorka porusza konkretną tematykę. W trakcie lektury mamy możliwość rozwiązania testów na poziom stresu, czy typ osobowości lub organizmu. Ta część podobała mi się najbardziej, ponieważ lubię tego typu zadania, aby później sprawdzić czy rozwiązany typ zgadza się z tym, jak faktycznie się czuję czy jaki jest mój charakter.

Cała książka wydana jest w bardzo ładny sposób, ozdobiona mnóstwem zdjęć i ilustracji. Sama treść także przedstawiona została w łatwy do przyswojenia sposób. Mimo iż wiem, że poradniki nie są dla mnie i niewiele wynoszę z przeczytanej treści to ten czytałam z przyjemnością i mogę polecić go każdemu, kto chciałby chociażby rozwiązać kilka testów lub uzyskać szczegółowe informacje na temat diety czy oczyszczenia organizmu z toksyn.

'Czasami potrzebujemy zwolnić, by na nowo spojrzeć na to, co nas otacza - na naszą sytuację, nasze myśli i uczucia, nawet na całe nasze życie. I byśmy nie brali wszystkiego śmiertelnie poważnie.'

Avatar użytkownika - PaniWynalazkowa
PaniWynalazkowa
Przeczytane:2018-03-21, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2018,

Z reguły nie czytuję poradników, uważam, że zawarte w nich rady są proste i nie odkrywają Ameryki, więc jakie było moje zdziwienie, kiedy z wypiekami na twarzy śledziłam porady zapisane przez Kate Hudson w jej książce Pretty Happy.

Znana aktorka i córka Goldie Hawn przygotowała kompleksowy przewodnik po poznawaniu własnego ciała, uczący wewnętrznej intuicji, co ostatecznie ma prowadzić do uzyskania wymarzonej sylwetki, dobrego samopoczucia i satysfakcji z codziennego życia.

Kate Hudson proponuje oparcie swojego codziennego życia na czterech filarach:

I    Pielęgnowaniu intuicyjnego związku ze swoim ciałem;
II   Zdrowym odżywianie;
III Obudzeniem swojego organizmu;
IV Cudzie uważności.

To właśnie zrównoważenie tych czterech filarów, nauczenie się rozpoznawania swojego organizmu pozwoli, według autorki na spełnienie i poznanie w pełni swojego wewnętrznego ja.

Aktorka przedstawia swoją metodę na uzyskanie szczupłej sylwetki, podkreśla jednak, że bez pracy nie ma kołaczy i nie ma co wierzyć w cuda, gdy sami nie weźmiemy spraw w swoje ręce. Ważne jest jednak aby wschłuchać się wewnętrznie w siebie, nie działać wbrew swojemu organizmowi, a z nim w zgodzie. Kate Hudson udowadnia, że każdy z nas poprzez wprowadzenie mądrych zmian może pokochać swoje ciało. Szczegółowo opisuje jak to zrobić w oparciu o wiele czynników. Podkreśla jak ważny jest ruch i wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych, ale nie powiela schematu i właściwie jej poradnik można nazwać innowacyjnym.

Opisując tę publikację nie sposób nie wspomnieć o tym, jak przepięknie została wydana.Twarda okładka, zachwycająca wklejka, niestandardowy format - to wszystko składa się na fantastycznie wydaną książkę, którą warto mieć na półce.

Dodatkowo każdy rozdział okraszony został przepiękną grafiką. W książce znajdują się także przykuwające oko zdjęcia autorki, a także estetyczne rysunki, które cieszą oko.

Pretty Happy to naprawdę dobry poradnik i idealna pozycja dla wszystkich, którzy pragną coś w swoim życiu zmienić. W końcu każdy chce być szczęśliwym, a Kate Hudson chętnie dzieli się przepisem, jak taki stan osiągnąć

Mówią, że każda kobieta pragnie być piękna, mądra i bogata. A jeśli to nieprawda co mówią? Jeśli pragniemy tylko być kochane i akceptowane przez innych? Nawet gdyby tak było, musimy najpierw zacząć od siebie. Nikt bowiem nie pokocha nas za to, jakie jesteśmy, jeśli najpierw to my nie będziemy umiały akceptować siebie. Wbrew pozorom, nie łatwo jest pogodzić się z faktem, że jesteśmy takie a nie inne. Dlatego z pomocą przychodzi nam inna kobieta. Kate Hudson, która również borykała się z problemem samoakceptacji, postanowiła napisać książkę, która da kobietom kilka wskazówek, co zrobić, by czuć się dobrze w swoim ciele i być naprawdę "Pretty Happy".

Samoakceptacja, praca nad sobą, silny związek z własnym ciałem, medytacja, oczyszczanie - to tylko niektóre hasła rozwinięte przez autorkę na kartach tej książki. Zainspirowana medycyną ajurwedyjską, Kate Hudson pragnie namówić wszystkie panie do zajrzenia wgłąb siebie, praktykowania medytacji i prowadzenia "zeszytu myśli", który ułatwi nam kontakt z wewnętrznym "ja". Nie szczędzi przy tym porad dotyczących żywienia, ćwiczeń poszczególnych partii mięśni, czy odpowiednich metod detoksykacji. Jeśli zatem szukacie inspiracji do przeprowadzenia zmian w swoim życiu, to "Pretty Happy" może okazać się motorem napędowym, który zachęci Was do działania i pozwoli spojrzeć na życie z innej perspektywy.

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem. Autorka nie daje nam gotowych rozwiązań, które sprawią, że z dnia na dzień zmienimy się z brzydkiego kaczątka w cudownego łabędzia. Wręcz przeciwnie, to tylko zbiór wskazówek, w większości stosowanych przez nią samą, które mogą sprawić, że poznamy swoją wartość i zaczniemy wykorzystywać ją w codziennym życiu.

Avatar użytkownika - myrtij
myrtij
Przeczytane:2018-03-12, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

„Pretty happy. Przepis na pokochanie siebie” to propozycja znanej amerykańskiej aktorki. Poradnik dotyka różnych sfer życia, Kate Hudson nazywa je filarami i wyróżnia cztery: podtrzymywanie intuicyjnego związku ze swoim organizmem, lepsze odżywianie, ruch, uważność. Aktorka zastrzega, że nie jest specjalistką, ale chce podzielić się wiedzą, którą posiadła, kiedy szukała swojego sposobu na udane życie. Jej rady przeważnie są proste: dobrze się odżywiaj, ćwicz i bądź uważny, wsłuchaj się w swój organizm, by wiedzieć, czego naprawdę potrzebuje. Ale za tymi krótkimi słowami kryje się więcej zasad dotyczących choćby wybierania odpowiednich składników posiłków, sposobu na medytację i oczyszczanie.

Od strony graficznej, książka jest idealnie dopracowana. Poradnik Kate Hudson, napisany wspólnie z Billie Fitzpatrick, zachwyca przepięknym i starannym wydaniem, z dużą dbałością o szczegóły.

Autorka nieustannie prowokowała do zastanowienia się nad własnym życiem, sprawami, które są dla mnie istotne, nawykami, które są niepotrzebnym przyzwyczajeń. Zarażała optymizmem i energią do działania, inspirowała do zmian.

cała recenzja: www.jagodowyblog.pl