Prezent dla Cebulki

Wzruszająca opowieść w 25 rozdziałach do czytania w każdy grudniowy wieczór aż do Bożego Narodzenia, ale też o każdej innej porze roku!

Zbliża się Boże Narodzenie. Cebulka ma dwa marzenia: dostać pod choinkę rower i tatę. Mama mówi, że rower jest za drogi, i prosi Cebulkę, by wymyślił sobie jakiś inny prezent. Nie wygląda też na to, żeby mama chciała odszukać tatę Cebulki w dalekim Sztokholmie. Cebulka bierze sprawy w swoje ręce – tylko jak daleko można się posunąć, by zdobyć to, czego się pragnie?

Informacje dodatkowe o Prezent dla Cebulki:

Prezent dla Cebulki - opinie o książce

Avatar użytkownika - Zosia2010
Zosia2010
Przeczytane:2016-03-26, Ocena: 6, Przeczytałam,
"Książka dla starszych dzieci i niechętnie się na nią zgodziłam. Szybko jednak polubiłam Cebulkę zdziwiona że to jednak chłopiec. Byłam zła że nie chce przyjąć przeprosin kolegi ale rozumiem że było mu przykro. Mama czytała codziennie rozdział i nie mogłam doczekać się kolejnego wieczoru. Tak jak Cebulka marzę o nowym rowerze więc może pomysł z hipnoza nie jest taki zły? Mama Stiga tak jak moja nie lubi szyć." Okiem mamy: http://ksiazkawdzieci.blogspot.com/2016/03/prezent-dla-cebulki-frida-nilsson.html