CZYTASZ ADAPTACJĘ WCIĄGAJĄCEJ POWIEŚCI JANE AUSTEN

I UCZYSZ SIĘ ANGIELSKIEGO

Elizabeth Bennet to młoda dziewczyna, która z zaciekawieniem obserwuje świat i ludzi wokół siebie. Na podstawie rozmowy potrafi szybko zdecydować, czy ktoś wart jest jej dobrej opinii i zainteresowania. Cóż, kiedy pozory czasem mylą?

Angielski. Pride and Prejudice to niekonwencjonalna propozycja dla uczących się języka angielskiego, która łączy lekturę wciągającej historii z solidnym treningiem językowym. Podczas czytania powieści w naturalny sposób przyswoisz konstrukcje leksykalno-gramatyczne i wzbogacisz słownictwo. Na końcu książki znajdziesz klucz odpowiedzi i praktyczny słowniczek angielsko-polski.

Czytaj adaptację i:

- wciągnij się w pełną ironii i humoru opowieść o poszukiwaniu miłości,

- sprawdzaj znaczenie słówek, nie odrywając się od książki dzięki tłumaczeniom na marginesach,

- poznaj angielskie słownictwo na poziomie średnio zaawansowanym B1-B2,

- ćwicz umiejętność czytania ze zrozumieniem,

- rozwiązuj blisko 100 urozmaiconych ćwiczeń leksykalnych i gramatycznych

Adaptacja klasyki gatunku ze słowniczkiem i ćwiczeniami!

Inne tytuły w serii:

Wuthering Heights/Wichrowe wzgórza

The Adventures of Tom Sawyer/Przygody Tomka Sawyera

Anne of Green Gables/Ania z Zielonego Wzgórza

Hotel Savoy. Joseph Roth

The War of the Worlds/ Wojna światów

The Dubliners/ Dublińczycy - James Joyce

Michaił Bułhakow: Diaboliada. Fatalne jaja

Sherlock Holmes: The Hound of the Baskervilles

Twelve Years a Slave

Informacje dodatkowe o Pride and Prejudice/ Duma i uprzedzenie - Jane Austen. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka angielskiego:

Wydawnictwo: Edgard
Data wydania: 2021-07-14
Kategoria: Języki obce

Kup książkę Pride and Prejudice/ Duma i uprzedzenie - Jane Austen. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka angielskiego

Pride and Prejudice/ Duma i uprzedzenie - Jane Austen. Adaptacja klasyki z ćwiczeniami do nauki języka angielskiego - opinie o książce

Opactwo Northanger
Jane Austen0
Okładka ksiązki - Opactwo Northanger

Młoda, trochę naiwna, ale urocza panna Katarzyna Morland, uwielbia tajemnice i gotyckie klimaty grozy. Z tym większą radością przyjmuje zaproszenie do...

Mansfield Park
Jane Austen0
Okładka ksiązki - Mansfield Park

Powieść autorki Dumy i uprzedzenia to jedno z arcydzieł XIX-wiecznej prozy angielskiej. Bohaterką jest wrażliwa i nieśmiała Fanny Price, która w wieku...