Program obejmuje wszystkie zagadnienia zawarte w podstawie programowej dla szkoły zawodowej. W programie autor zamieścił także ogólne i szczegółowe cele edukacyjne, procedury ich osiągania oraz metody sprawdzania i oceny osiągnięć uczniów.

Informacje dodatkowe o Program nauczania geografii z ochroną i kształtowaniem środowiska. Zasadnicza szkoła zawodowa.:

Wydawnictwo: ORTUS
Data wydania: b.d
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Program nauczania geografii z ochroną i kształtowaniem środowiska. Zasadnicza szkoła zawodowa.

Program nauczania geografii z ochroną i kształtowaniem środowiska. Zasadnicza szkoła zawodowa. - opinie o książce

Geografia z ochroną i kształtowaniem środowiska. Zeszyt ćwiczeń
Wład Paweł0
Okładka ksiązki - Geografia z ochroną i kształtowaniem środowiska. Zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń stanowi niezbędne uzupełnienie podręcznika dla zasadniczych szkół zawodowych GEOGRAFIA Z OCHRONĄ I KSZTAŁTOWANIEM ŚRODOWISKA....

Geografia 2 Człowiek gospodarzem Ziemi Podręcznik Zakres podstawowy
Wład Paweł0
Okładka ksiązki - Geografia 2 Człowiek gospodarzem Ziemi Podręcznik Zakres podstawowy

Stanowi obszerne źródło informacji z geografii społeczno-ekonomicznej oraz ochrony i kształtowania środowiska przyrodniczego. Zawiera bogaty zestaw tabel statystycznych....