reklama

Projekt Mądre Wychowanie

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-04-03
Kategoria: Poradniki
ISBN: 9788310124326
Liczba stron: 288

Ocena: 3 (1 głosów)

Książka o dojrzałym rodzicielstwie opartym na miłości, szacunku, zaufaniu i prawdziwej bliskości.

Hal Runkel jest licencjonowanym terapeutą rodzin i małżeństw. Czy więc możliwe, żeby pozwolił swemu dwuletniemu synkowi publicznie wyprowadzić się z równowagi? Oczywiście, że tak! Kiedy wybiegał z restauracji za krzyczącym chłopcem, Hal aż dyszał ze złości. To przykuło uwagę wszystkich gości, a Hal doznał olśnienia... Zrozumiał, że nie tędy droga, i diametralnie zmienił swoje życie. Pomógł już wielu rodzinom, pozwólcie, aby pomógł i Wam.

Wszyscy zetknęliśmy się z wieloma niezawodnymi technikami wychowania idealnych dzieci. Byliśmy bombardowani hasłami o tym, że powinniśmy się dla nich poświęcać i zawsze przy nich być. Tylko dlaczego czujemy się przytłoczeni, sfrustrowani i niedocenieni? Odpowiedź jest prosta. Ponieważ za dużo uwagi poświęcamy naszym dzieciom! Tak, to prawda! Najlepsze, co możemy dla nich zrobić, to skupić się na sobie. Tylko wtedy zdołamy nawiązać zdrowe i szczęśliwe relacje oraz przywrócić sobie i dzieciom właściwe miejsca w rodzinie.

Już dziś rozpocznijcie Projekt Mądre Wychowanie i sprawdźcie, jak wychować szczęśliwe dzieci, zachowując przy tym spokój.

Kup książkę Projekt Mądre Wychowanie

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Projekt Mądre Wychowanie

Książka, która czekała na napisanie opinii. Zawsze uważam, że trzeba się rozwijać. Poszerzać horyzonty, aby być lepszym. Teraz doceniam jeszcze bardziej czym jest rodzicielstwo. I naprawdę wiem co to znaczy móc powiedzieć... "Aby było zdrowe..." Tak naprawdę w tych 3 słowach kryje się to co najważniejsze w życiu. Możecie mi wierzyć... 😣 Co do książki do bardzo dużo wskazówek i na początku wydających się kontrowersyjnych stwierdzeń, ale jakże prawdziwych! Czy kiedyś zastanawialiście się czego tak naprawdę oczekują od nas dzieci? Jacy powinni być rodzice? To naprawdę nowe spojrzenie na wychowanie pociech. Nie typowo "poradnikowe" złote rady. To książka całkiem inna, naturalna i odrzucająca wiele zasad, które znamy. Główna teoria zawarta w książce to "bez krzyku". Tak proste a zarazem w wielu sytuacjach wydaje się niewykonalne pod wpływem emocji. Ale czy na pewno? Wiele przytoczonych historii, morałów i brania odpowiedzialności za siebie. Nie za dzieci. Dajmy im żyć! W pełni. Z błędami, smutkami i radościami. Czy na pewno chcesz aby całe życie byli dziećmi? Czy żeby wyrośli na mądrych dorosłych? Zdecydowanie polecam. Jeśli nie jesteś rodzicem idealnym, (a zapewne nie) to lektura dla Ciebie... Twoje dzieci będą Ci wdzięczne.

Link do opinii
Recenzje miesiąca
Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix
Gdy byłem kimś innym
Najgorsze dzieci świata 2
David Walliams;
Najgorsze dzieci świata 2
Oddaj to morzu
Joanna Sykat
Oddaj to morzu
Spalona
Laura Bates
Spalona
Niech prawda śpi
Alicja Masłowska-Burnos;
Niech prawda śpi
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Małgorzata Czerwińska-Buczek
Ziutek. Chłopiec od Parasola
Letnie marzenie
Cathy Cassidy;
Letnie marzenie
Kaprys milionera
Izabella Frączyk, Jagna Rolska
Kaprys milionera
Pieniądze albo kasa
Paweł Beręsewicz
Pieniądze albo kasa
Pokaż wszystkie recenzje