Projekt Mądre Wychowanie

Książka o dojrzałym rodzicielstwie opartym na miłości, szacunku, zaufaniu i prawdziwej bliskości.

Hal Runkel jest licencjonowanym terapeutą rodzin i małżeństw. Czy więc możliwe, żeby pozwolił swemu dwuletniemu synkowi publicznie wyprowadzić się z równowagi? Oczywiście, że tak! Kiedy wybiegał z restauracji za krzyczącym chłopcem, Hal aż dyszał ze złości. To przykuło uwagę wszystkich gości, a Hal doznał olśnienia... Zrozumiał, że nie tędy droga, i diametralnie zmienił swoje życie. Pomógł już wielu rodzinom, pozwólcie, aby pomógł i Wam.

Wszyscy zetknęliśmy się z wieloma niezawodnymi technikami wychowania idealnych dzieci. Byliśmy bombardowani hasłami o tym, że powinniśmy się dla nich poświęcać i zawsze przy nich być. Tylko dlaczego czujemy się przytłoczeni, sfrustrowani i niedocenieni? Odpowiedź jest prosta. Ponieważ za dużo uwagi poświęcamy naszym dzieciom! Tak, to prawda! Najlepsze, co możemy dla nich zrobić, to skupić się na sobie. Tylko wtedy zdołamy nawiązać zdrowe i szczęśliwe relacje oraz przywrócić sobie i dzieciom właściwe miejsca w rodzinie.

Już dziś rozpocznijcie Projekt Mądre Wychowanie i sprawdźcie, jak wychować szczęśliwe dzieci, zachowując przy tym spokój.

Informacje dodatkowe o Projekt Mądre Wychowanie:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2013-04-03
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Projekt Mądre Wychowanie

Projekt Mądre Wychowanie - opinie o książce

Książka, która czekała na napisanie opinii. Zawsze uważam, że trzeba się rozwijać. Poszerzać horyzonty, aby być lepszym. Teraz doceniam jeszcze bardziej czym jest rodzicielstwo. I naprawdę wiem co to znaczy móc powiedzieć... "Aby było zdrowe..." Tak naprawdę w tych 3 słowach kryje się to co najważniejsze w życiu. Możecie mi wierzyć... 😣 Co do książki do bardzo dużo wskazówek i na początku wydających się kontrowersyjnych stwierdzeń, ale jakże prawdziwych! Czy kiedyś zastanawialiście się czego tak naprawdę oczekują od nas dzieci? Jacy powinni być rodzice? To naprawdę nowe spojrzenie na wychowanie pociech. Nie typowo "poradnikowe" złote rady. To książka całkiem inna, naturalna i odrzucająca wiele zasad, które znamy. Główna teoria zawarta w książce to "bez krzyku". Tak proste a zarazem w wielu sytuacjach wydaje się niewykonalne pod wpływem emocji. Ale czy na pewno? Wiele przytoczonych historii, morałów i brania odpowiedzialności za siebie. Nie za dzieci. Dajmy im żyć! W pełni. Z błędami, smutkami i radościami. Czy na pewno chcesz aby całe życie byli dziećmi? Czy żeby wyrośli na mądrych dorosłych? Zdecydowanie polecam. Jeśli nie jesteś rodzicem idealnym, (a zapewne nie) to lektura dla Ciebie... Twoje dzieci będą Ci wdzięczne.