Projekt Mądre Wychowanie

Książka, która czekała na napisanie opinii. Zawsze uważam, że trzeba się rozwijać. Poszerzać horyzonty, aby być lepszym. Teraz doceniam jeszcze bardziej czym jest rodzicielstwo. I naprawdę wiem co to znaczy móc powiedzieć... "Aby było zdrowe..." Tak naprawdę w tych 3 słowach kryje się to co najważniejsze w życiu. Możecie mi wierzyć... 😣 Co do książki do bardzo dużo wskazówek i na początku wydających się kontrowersyjnych stwierdzeń, ale jakże prawdziwych! Czy kiedyś zastanawialiście się czego tak naprawdę oczekują od nas dzieci? Jacy powinni być rodzice? To naprawdę nowe spojrzenie na wychowanie pociech. Nie typowo "poradnikowe" złote rady. To książka całkiem inna, naturalna i odrzucająca wiele zasad, które znamy. Główna teoria zawarta w książce to "bez krzyku". Tak proste a zarazem w wielu sytuacjach wydaje się niewykonalne pod wpływem emocji. Ale czy na pewno? Wiele przytoczonych historii, morałów i brania odpowiedzialności za siebie. Nie za dzieci. Dajmy im żyć! W pełni. Z błędami, smutkami i radościami. Czy na pewno chcesz aby całe życie byli dziećmi? Czy żeby wyrośli na mądrych dorosłych? Zdecydowanie polecam. Jeśli nie jesteś rodzicem idealnym, (a zapewne nie) to lektura dla Ciebie... Twoje dzieci będą Ci wdzięczne.

Informacje dodatkowe o Projekt Mądre Wychowanie:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia