Projekt miłość

Autorka bloga rozwiedziona.pl w książce Projekt miłość pokazuje, jak znaleźć wymarzonego faceta, co zrobić, by stworzyć głębokie i intymne relacje, a także w jaki sposób komunikować się w związku.

Emilia daje z siebie wszystko w wymarzonej pracy w szklanym wieżowcu. Wspina się po śliskich szczeblach kariery. Nadgodziny, brunche, lunche, briefingi. Powinna czuć się spełniona. Dlaczego tak nie jest?

Basia chce odejść od męża, ma dość ciągłych kłótni i codziennej beznadziei. Nie może się zdecydować na ostateczny krok. Zostaje.

Renata sypia z szefem, wierzy w szybki awans, podwyżkę i w to, że w końcu przestanie być tą drugą.

Denerwuje cię płytkie podejście do miłości? W czasach pokolenia Ikea, korporacyjnych układów, braku hamulców w kontaktach damsko-męskich nie czujesz się dobrze?

Autorka bloga rozwiedziona.pl od lat wsłuchiwała się w głos swoich czytelniczek. Teraz opowiada ich historie.

W tej książce znajdziesz odpowiedzi na nurtujące cię pytania:

• jak znaleźć i zatrzymać wymarzonego faceta?

• jak komunikować się w związku?

• jak tworzyć głębokie i intymne relacje?

Informacje dodatkowe o Projekt miłość:

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2018-01-31
ISBN: 978-83-240-4760-4

Kup książkę Projekt miłość

Projekt miłość - opinie o książce

Avatar użytkownika - darr2
darr2
Przeczytane:2020-03-07, Ocena: 4, Przeczytałam, #2020,

Kobieta kobiecie nierówna

„Projekt miłość” to poradnik napisany przez kobietę dla kobiet. Przedstawia on różne typy kobiet i mężczyzn – odnosząc się do tworzonych przez nas – ludzi - związków. Określa on teoretyczne przyczyny dlaczego ludzie się rozstają, nie potrafią stworzyć długotrwałych związków. Autorka podkreśla, iż wiele przyczyn tkwi w nas kobietach, nie potrafimy lub często nie chce nam się o siebie zadbać. Stwierdzenie banalne, ale prawdziwe – każdą zmianę musimy zacząć od siebie.