Przebudzenie lisicy

Jeśli w natłoku codziennych obowiązków, zmartwień czy niepowodzeń straciłaś dawną siebie i nie widzisz już w lustrze przebojowej kobiety, jaką kiedyś byłaś, ta książka pomoże Ci to zmienić. "Przebudzenie lisicy" Dory Rosłońskiej to pełen nawiązań do natury poradnik dla kobiet, które chcą odnaleźć wewnętrzną siłę.

W tej niezwykłej książce autorka zachęca czytelniczki, aby skonfrontowały się ze swoim odbiciem w lustrze i pod wpływem refleksji, stopniowo naprawiały to, co widzą. Nie chodzi tutaj jednak o wygląd i zabiegi kosmetyczne, ale o odnalezienie tych części duszy, których nie chcemy, pozbywanie się ich i budowanie wartościowej kobiety od podstaw. Każda z nas może być zarówno matką, gejszą, przyjaciółką i wojowniczką, ale zawsze powinna być sobą.

"Przebudzenie lisicy" może zainspirować Cię do wielkich zmian i pomóc w odkryciu potencjału, o którym już dawno zapomniałaś. Przypomina również o tym, że każda z kobiet jest reżyserką własnego życia i może zacząć je reżyserować po swojemu w dowolnym momencie swojego życia. Autorka mówi o kobietach również w kontekście ich relacji z innymi ludźmi i pomaga im odnaleźć naturalną kobiecość.

Informacje dodatkowe o Przebudzenie lisicy:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017-04-11

Kup książkę Przebudzenie lisicy

Przebudzenie lisicy - opinie o książce

Avatar użytkownika - Fretka
Fretka