Przebudzony Mag

Kontynuacja historii młodego rybaka, który staje do walki z czarnoksiężnikiem Morgiem. Obdarzony nieprzeciętną mocą i wspierany przez przyjaciela Asher pokonał wroga. Ale to jeszcze nie koniec zmagań. Asher przebył daleką drogę jak na syna rybaka. Wspólnie ze swoim przyjacielem, księciem Garem, obronił królestwo przed jego najbardziej zapiekłym wrogiem, lecz cena za to okazała się wysoka. Teraz zły czarnoksiężnik Morg szykuje się do zadania ostatecznego, zabójczego ciosu. Przyparty do muru, uwięziony w okaleczonym ciele Morg ma niewiele czasu, jeszcze mniej skrupułów i precyzyjnie obmyślony plan. Kiedy Gar i Asher nieświadomie wpadają w sidła oszukańczej intrygi, Morg jeszcze bardziej zbliża się do celu. To zwycięstwo może mieć dla niego wyjątkowo słodki smak – któż bowiem lepiej nadaje się, żeby zniszczyć królestwo niż ci dwaj, którzy oddaliby wszystko, by je ocalić?

Informacje dodatkowe o Przebudzony Mag :

Wydawnictwo: Galeria Książki
Data wydania: 2012-04-18

Kup książkę Przebudzony Mag

Przebudzony Mag - opinie o książce

Avatar użytkownika - saphereaude
saphereaude
Przeczytane:2017-07-22, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,
Ekscytująca i pełna magii druga i niestety ostatnia cześć dylogii. Akcja jest wartka i pełna nieoczekiwanych zwrotów. Główni bohaterowie zostali wspaniale wykreowani. Przy tej książce nie da się nudzić. Czytając, płaczesz, śmiejesz się, a nawet przeklinasz. Asher, nasz Nieoświecony Mag, musi zmierzyć się nie tylko z Przepowiednią, ale również z kłamstwami przyjaciół. Czy sobie poradzi? Czy potrafi wybaczyć? Tą pozycję po prostu trzeba przeczytać.
Avatar użytkownika - ewaboruch
ewaboruch
Przeczytane:2017-07-01, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2017, fantastyka, SF,
Gdy plan Morga nie wypalił za pierwszym razem nie przestaje on w dążeniu do zniszczenia muru. Asher jest jedynym, który może się mu przeciwstawić po tym jak odkrył swoja magię. Na drodze jednak kryje się wiele niebezpieczeństw związanych nie tylko z Morgiem, ale też z możliwością wydania, że posiada on moc i może przez to zginąć. Tylko przepowiednia z przeszłości ma wpływ na wydarzenia, ale czy to wystarczy nie wie nikt.
Avatar użytkownika - roksana85
roksana85
Przeczytane:2015-11-12, Ocena: 4, Przeczytałem, Mam, Wyzwanie Initium - fantastyka,
Tak jak część pierwsza, nie jest to książka super ambitna. Wydaje się lepsza niż poprzedniczka, czyta się całkiem przyjemnie. Ogółem jest to najzwyklejsze niedzielne czytadło, można po nie sięgnąć w chwili wolnego czasu, ale jego pominięcie nie uszczupli naszych horyzontów.
Skażona magia. Prequel serii Królotwórca, królobójca
Karen Miller0
Okładka ksiązki - Skażona magia. Prequel serii Królotwórca, królobójca

Setki lat przed wielką Wojną Magów był sobie kraj nieświadomy, że znalazł się na skraju katastrofy… Młoda i porywcza Barl pragnie sprawdzić granice...

Nieświadomy mag
Karen Miller0
Okładka ksiązki - Nieświadomy mag

Witajcie w królestwie Lur, gdzie stosowanie czarów niezgodnie z literą prawa oznacza śmierć. Dawno temu, zdesperowane plemię Doranów - obdarzonych magiczną...