Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2013-11-07
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Można dociekać odpowiedzi na to pytanie, ale to bezowocne. Lepiej się z tym zmierzyć. W losach Krzysztofa Materny roi się od zdarzeń zapierających dech w piersiach. A także od opowieści, które rozśmieszają. Albo i nie. Autor po prostu robi swoje. Jest sobą, po swojemu o tym opowiada.

Dlaczego syn znajomych Edwarda Gierka niespodziewanie uścisnął dłoń dwustu górnikom w katowickim Spodku?

Jakie okropne zdarzenie do tego stopnia rozsierdziło Zdzisława Maklakiewicza, że wytoczył proces barmanowi - i wygrał go?

Który niezdany egzamin stanął Krzysztofowi Maternie na przeszkodzie w ukończeniu studiów aktorskich?

Jak czuje się w sytuacji gwiazdora ktoś, kto nie za bardzo chce gwiazdorzyć?

Czy mamy jeszcze jakieś pytania?

Kup książkę Przed Państwem Krzysztof Materna (dla przyjaciół siostra Irena). Przygody z życia wzięte

Opinie o książce - Przed Państwem Krzysztof Materna (dla przyjaciół siostra Irena). Przygody z życia wzięte

Avatar użytkownika - Noelka
Noelka
Przeczytane:2014-08-20, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2014, Mam, Przeczytane,
Avatar użytkownika - Mysza_99
Mysza_99
Przeczytane:2014-08-16, Ocena: 5, Przeczytałam,
Seksuolożki 2. Nowe rozmowy
Marta Szarejko0
Okładka ksiązki - Seksuolożki 2. Nowe rozmowy

„Większość wizyt u seksuologa to historia wstydu”. A jedna książka to za mało, by je wszystkie opowiedzieć. KONTYNUACJA BESTSELLEROWEJ KSIĄŻKI...

Odwaga jest kobietą
Marta Szarejko0
Okładka ksiązki - Odwaga jest kobietą

Bo odwaga jest kobietą! Dwanaście reporterek, dwanaście odważnych historii, które dzieją się blisko. Pozbawione sensacji a trzymające w napięciu do...

Szpetnicy
Maciej Kapuściński