Szczegółowa analiza utworów literackich okresu Młodej Polski przedstawiona w tym opracowaniu służy jak najlepszemu przygotowaniu się na lekcje języka polskiego, a ponadto poruszone w książce zagadnienia i problematyka są niezbędne przy opracowywaniu motywów literackich w ciągu całej nauki w szkole średniej, a w szczególności podczas przygotowywania się do matury.

Informacje dodatkowe o Przedstawiciele Młodej Polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Lektury dla szkól ponadgimnazjalnych:

Wydawnictwo: b.d
Data wydania: b.d
Kategoria:
ISBN: 83-89579-04-9

Kup książkę Przedstawiciele Młodej Polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Lektury dla szkól ponadgimnazjalnych

Przedstawiciele Młodej Polski. Zakres podstawowy i rozszerzony. Lektury dla szkól ponadgimnazjalnych - opinie o książce

Teresa Nowacka0
Okładka ksiązki - Pozytywiści. Zakres podstawowy i rozszerzony. Lektury dla szkół ponad gimnazjalnych

Autorka dokonała szczegółowej analizy poszczególnych utworów literackich okresu pozytywizmu ukazując zawarte w nich problemy omawiane przez nauczycieli...

Teresa Nowacka0
Okładka ksiązki - Starożytność. Zakres podstawowy i rozszerzony. Lektury dla szkół ponadgimnazjalnych

Autorce udało się wyjątkowo trafnie dokonać analizy przerabianych na lekcjach fragmentów Biblii. Dobór przedstawionej tematyki odnośnie literatury greckiej...