Przy stole z papieżem Franciszkiem. Jego historie, jego potrawy, jego goście

Przy stole z papieżem Franciszkiem to kulinarna, pasjonująca podróż Jorge Bergoglio, a także papieża Franciszka do wielu dawnych i współczesnych miejsc, okazja do poznania niezwykłych ludzi, wreszcie, zaproszenie do spotkań przy stole, do rodzinnych obiadów, świątecznych biesiad i kolacji w gronie przyjaciół, które mogą trwać do brzasku. Czy zatem jest to książka kulinarna? Tak! Możemy określić ją tym mianem. Znajdziemy w niej wiele przepisów na pyszne i proste dania, specjały kuchni włoskiej i argentyńskiej. Zapraszamy do lektury, do fascynującej uczty dla naszych zmysłów. Niech czarowne fotografie, piękny tekst i przepisy na smakowite i zdrowe dania przeniosą nas do Włoch, Argentyny i Watykanu.

Książka wydana już w 14 krajach przez największych Wydawców i przetłumaczona na 8 języków.

Roberto Alborghetti – dziennikarz, reporter, artysta, producent filmowy  i autor około sześćdziesięciu książek (biografie, wywiady, opowiadania).

Informacje dodatkowe o Przy stole z papieżem Franciszkiem. Jego historie, jego potrawy, jego goście:

Wydawnictwo: Jedność
Data wydania: 2019-03-13
Kategoria: Kuchnia

Kup książkę Przy stole z papieżem Franciszkiem. Jego historie, jego potrawy, jego goście

Przy stole z papieżem Franciszkiem. Jego historie, jego potrawy, jego goście - opinie o książce

Świetna książka. Jeden przepis ( w porywał do dwóch) mam w planach wykorzystać w  swojej kuchni. Nie sądziłam, że jest taka ciekawa.