Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków

Tom 3 cyklu Gang Słodziaków

Witajcie na leśnej polanie! Tu czekają na Was nowi przyjaciele. Poznajcie sarenkę Hanię, borsuka Barka, dzięcioła Dominika i nietoperza Nikodema oraz uroczych juniorów: liska Lucusia, zajączka Zuzię, małego nietoperza Nikosia, dzięciołka Dominiczka, sówkę Zosię i pszczółkę Polę. Jesteście ciekawi ich przygód? Chcecie zobaczyć latającą mysz i Księżyc, który kąpie się w jeziorze? A może macie ochotę wybrać się na koncert? Na scenie borsuk zaśpiewa basem, a biały królik wyskoczy z kapelusza. A kto pragnie stanąd oko w oko z królem lub królową? Nic prostszego – na leśnej polanie spotkać można niezliczoną ilość koronowanych głów.

A jeśli chcielibyście zrobić coś, aby świat wyglądał piękniej, zasadźcie w ziemi nasionko, z którego wyrośnie drzewo. Stary dąb będzie Wam wdzięczny. On dobrze wie, że „Ten, kto zasadził choć jedno drzewo, nie żył na próżno".

Nową książkę o przygodach Gangu Słodziaków można czytać przy muzyce. Każdy jej rozdział ma podkład muzyczny, który można włączyć, uruchamiając w telefonie aplikację Gang Słodziaków i skanując kody QR.

Niemodne kalesony borsuka Bartka i jego wyprawa na Księżyc. Dramatyczne losy myszy Marty i nietoperza Nikodema. Jej Królewska Mość mucha Henryka oraz inne Ich Królewskie Mości. Wielka akcja sadzenia drzew... i jeszcze więcej przygód Gangu Słodziaków z leśnej polany. Przytulajcie się i czytajcie dzieciom, bo przytulanie i czytanie jest dobre na wszystko! Przytulajcie Słodziaki i czytajcie dzieciakom!

Wiktor Zborowski

Nowa książka, nowi bohaterowie, mnóstwo nowych przygód! Słodziaki bywają niesforne, wpadają na szalone pomysły, czasami każdy ma inne zdanie, jednak zawsze trzymają się razem. Przyjaźń, miłość, wspólne działanie – o tym, co najważniejsze, książka opowiada lekko i z humorem. Polecam dzieciom i rodzicom!

Karolina Gruszka

Informacje dodatkowe o Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2019-08-26
Kategoria wiekowa: 3-5 lat
ISBN: 978-83-8154-466-5

Tagi: dla dzieci słodziaki gang słodziaków świeżaki

Kup książkę Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków

Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z leśnej polany. Gang Słodziaków - opinie o książce

Dla tych książek doceniam akcje w popularnym dyskoncie. Historie pełne magii, przygód. Opowiadania, które przez zabawę uczą. Dzieci uwielbiają zwierzątka z Leśnej Polany, które bardzo się od siebie różnią, ale w każdej chwili mogą na siebie liczyć. Z przyjacielem można nauczyć się latać, podróżować na księżyc i siać nasiona drzew. Gorąco polecam.

Wraz z córką znamy już wszystkie przygody Gangu Słodziaków. Najnowsza książka opowiada o nowych postaciach takich jak Dzięcioł Dominik, Sarenka Hania czy Pszczółka Pola. Tym razem cała powieść toczy się głównie wokół Borsuka, który straszliwie się nudzi. Nic nie może go zainteresować wszystko wydaję się nie byc dla niego odpowiednie. Codziennie zmuszany jest do wyjścia z nory i robienia rzeczy które są prozaiczne. Lecz każdego wieczoru wracając do domu odkrywa, że całkowiecie nie miał czasu by sie nudzić. Każdy dzień skrywał nową przygodę a ta czekała tylko by ją odkry'ć.

Córka uwielbia postacie z leśnej polany i często wracamy do tych historii, a ta część jest naszą ulubioną.

Fajna książeczka z ładnymi ilustracjami.

Ciekawe co będzie jutro
Renata Piątkowska0
Okładka ksiązki - Ciekawe co będzie jutro

Rozalka przepada za podwórkowymi przygodami. Bo czy jest coś przyjemniejszego od podpatrywania robaków, urządzania domku w krzakach czy organizowaniem...

Mruk, opowiadania o kotkach, kotach i kociskach
Renata Piątkowska0
Okładka ksiązki - Mruk, opowiadania o kotkach, kotach i kociskach

Kota nie oszukasz - jak poczuje dobrego człowieka, to przyjdzie. Będzie przyjazny, cierpliwy, aż ukoi płacz dziecka. Kot wie, że trzeba zawiadomić domowników...