Przywództwo

Urodzeni liderzy należą do rzadkości. Co zatem sprawia, że człowiek staje się przywódcą i źródłem inspiracji dla innych?

Specjalista od zagadnień związanych z dążeniem do sukcesu Brian Tracy pomógł tysiącom ludzi stać się wyjątkowymi liderami,

a teraz ujawnia w tej zwięzłej, ale bardzo treściwej książce, jak można:

o pozyskiwać zaufanie ludzi i cieszyć się ich lojalnością;

o budzić poczucie celu w organizacji;

o myśleć strategicznie i mieć w głowie ogólny obraz sytuacji;

o przekształcać trudności w okazje do wykorzystania;

o podejmować właściwe ryzyko;

o jasno mówić o celach i strategiach oraz zdobywać poparcie dla nich;

o tworzyć zwycięskie zespoły;

o pomagać zwykłym ludziom w osiąganiu nadzwyczajnych wyników;

o pielęgnować wartościowe relacje i wykorzystywać prawo wzajemności;

o stać się naturalnym kandydatem na przywódcę, który poprowadzi organizację do zwycięstwa.

Wybitne przywództwo jest umiejętnością, której można się nauczyć. Ta niezastąpiona, mała książeczka, wypełniona po brzegi opisami wypróbowanych metod, pomoże ci odblokować twój potencjał przywódcy.

Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami

z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako ,,inspirujące, zabawne, informujące i motywujące". Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów

i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi

Informacje dodatkowe o Przywództwo:

Wydawnictwo: MT Biznes
Data wydania: 2015-02-06
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Przywództwo

Przywództwo - opinie o książce

Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Turbostrategia. 21 skutecznych sposobów na przekształcenie firmy i szybkie zwiększenie zysków

Cała wiedza biznesowa świata nie jest warta grosza, jeśli nie daje rezultatów. Mody w zarządzaniu i tajemnicze słowa pojawiają się i znikają, istnieje...

Delegowanie & kontrolowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy
Brian Tracy0
Okładka ksiązki - Delegowanie & kontrolowanie. Biblioteka sukcesu Briana Tracy

Delegowanie kontrolowanie Menedżerowie są oceniani na podstawie wyników - a osiągane przez ciebie wyniki zależą od umiejętności delegowania i kontrolowania...

Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;