Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

Tom 4 cyklu Pucio

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi niezapomniane wakacje na Kaszubach! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy.

Czwarta część przygód Pucia skierowana jest do dzieci w wieku od trzech do sześciu lat. Czas na zabawę związaną z artykulacją, czyli umiejętnością właściwego wymawiania głosek. Książka wspiera rozwój wymowy dziecka oraz pozwoli rodzicom sprawdzić, czy ich pociecha mówi prawidłowo czy też wymaga profesjonalnego wsparcia logopedycznego.

Dr n. hum. Marta Galewska-Kustra - logopeda, pedagog dziecięcy, pedagog twórczości. Wciąż krąży między Łodzią i Warszawą. W Łodzi prowadzi gabinet logopedyczny dla dzieci, w Warszawie pracuje jako adiunkt w Akademii Pedagogiki Specjalnej. Autorka serii książek wspierających rozwój mowy dziecka, w tym bestsellerowych ,,Z muchą na luzie ćwiczymy buzie" i ,,Pucio uczy się mówić".

Joanna Kłos ukończyła grafikę na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom obroniła w Pracowni Projektowania Plakatu. Przez kilkanaście lat pracowała jako graficzka, by wreszcie zostawić ,,pracę na etacie" i zająć się ilustracją. Wspólnie z siostrą prowadzi pracownię lalek Kalikayo. Uwielbia czekoladę z pomarańczą i piesze wyprawy ze swoimi psami.

Informacje dodatkowe o Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków:

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Data wydania: 2018-08-22
Kategoria: Edukacyjne

Kup książkę Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków

Pucio na wakacjach. Ćwiczenia wymowy dla przedszkolaków - opinie o książce

Tym razem Pucio wraz z rodzicami siostrą i bratem oraz ciocią wyjeżdżają kamperem na wakacje. Ciepła opowieść o tym że warto spędzać razem czas i że nie musi to być nic fantastycznego proste aktywności i bycie razem jest ważne. Książka jak cała seria o Puciu zawiera dodatkowe ilustracje które pomagają w rozmowie z dzieckiem i ułatwiają prace nad rozwojem mowy.

Avatar użytkownika - Elia
Elia
Przeczytane:2022-07-28, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2022,

Seria książek o Puciu i jego rodzice zkradala serduszko mojego Synka. Najpiękniejsze jest to, że to kolejna z ksiaEk które ktysizuja małego słuchacza podczas czytania książki.

W tym tomie serii Pucio wraz z rodziną wyrusza na wakacje nad morze i przeżywa rozmaite przygody. Super!

Wszystkie części Pucia trzeba po prostu mieć. Kolejna część poszerzająca zasób słownictwa. Tym razem Pucio wraz z rodziną wyrusza nad morze.

Avatar użytkownika - MArtT
Przeczytane:2021-12-09, Ocena: 6, Przeczytałem,
Pucio mówi pierwsze słowa
Marta Galewska-Kustra0
Okładka ksiązki - Pucio mówi pierwsze słowa

Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi cały dzień! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu...

Pucio poznaje kolory i dźwięki
Marta Galewska-Kustra0
Okładka ksiązki - Pucio poznaje kolory i dźwięki

Jaki piękny kolorowy motyl! Pucio nie posiada się z zachwytu! Ale co to? Hej, motylku, zaczekaj! Pucio biegnie za umykającym motylem, poznając przy tym...