Reborn

Branch jest w rozsypce, ale Anna, Sam, Cas i Nick nie mogą spać spokojnie. Resztki organizacji czają się w ukryciu, a wspomnienia ich dawnego życia są coraz silniejsze - zwłaszcza u Nicka. Podążając za fragmentami wspomnień i trzymając się wskazówek dokumentów Branchu, Nick wyrusza samotnie na poszukiwanie odpowiedzi, na poszukiwanie dziewczyny, która nawiedza jego sny. Ale senne miasteczko, w którym mieszka, jest pełne tajemnic i Nick wkrótce dowiaduje się, że odkrywanie ich wspólnej przeszłości może mieć śmiertelne konsekwencje.

Informacje dodatkowe o Reborn:

Reborn - opinie o książce

Avatar użytkownika - Simi_48
Simi_48
Przeczytane:2016-02-11, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2016,

Zaczynając serię ,,Altered" nie sądziłam, że aż tak mnie wciągnie. Właśnie skończyłam III część ,,Reborn". Nie mogłam nie przeczytać tej książki głównie ze względu na Nicka, który zdobył moje serce. Ten zraniony, sarkastyczny mężczyzna zawrócił mi w głowie. Jego historia wstrząsnęła mną, ale również dała nadzieję. Każdy z nas decyduje o tym, jakim człowiekiem chce być. Zawsze istnieje druga szansa - wystarczy tylko po nią sięgnąć.

Mimo, że Branch został zniszczony nikt nie jest bezpieczny. Riley zapadł się pod ziemię i odbudowuje swoje siły. We wspomnieniach Nicka ciągle pojawia się dziewczyna o błękitnych oczach. Nie wie kim jest, ale by pogodzić się ze swoimi demonami, musi ją odnaleźć. Z pomocą dokumentów ukradzionych z Branchu i fragmentów wspomnień trafia do sennego miasteczka.

Elizabeth zmaga się z atakami paniki odkąd uciekła z Branchu. Jej matka zginęła, a ona sama przebywała w wielu rodzinach zastępczych. Chce ułożyć sobie życie i zapomnieć o przeszłości, ale przeszłosć nie chce zapomnieć o niej.

Czy Nick odnajdzie dziewczynę ze snów? Czemu Elizabeth jest tak ważna dla Branchu? Co się stanie, kiedy ta dwójka wreszcie się spotka?

Jennifer Rush stworzyła fantastyczną historię, przy której nie można przejść obojętnie. ,,Reborn" elektryzuje, trzyma w napięciu i nie daje o sobie zapomnieć. Anna, Sam, Cas, Trev i Nick w swojej wyjątkowości są bardzo prawdziwi. Każdy z nas może w nich zobaczyć cząstkę siebie. To zupełnie różni ludzie, którzy próbują się ze sobą porozumieć i stworzyć rodzinę. Elizabeth idealnie się do nich wpasowuje. Mimo, że przedstawiona jest jako delikatna dziewczyna, to jej siła jest ogromna. Każdy z nich przeżył i teraz walczą o lepsze jutro. Książkę czyta się szybko, akcja gna do przodu bez chwili wytchnienia, a fabuła zaskakuje. To najlepsza książka tej serii.

,,Reborn" zachwyciła mnie i zostawiła niezaspokojoną. Jeżeli chcecie przeżyć przygodę swoje życia sięgnijcie po tę książkę. Zahipnotyzuje was i sprawi, że będziecie chcieli więcej. Polecam!

Erased
Jennifer Rush0
Okładka ksiązki - Erased

Sądzili, że uciekli. Ale się mylili. Po ucieczce z Branchu z Samem, Casem i Nickiem, Anna próbuje nadać sens wspomnieniom, odtwarzającym sceny z...

Altered
Jennifer Rush0
Okładka ksiązki - Altered

Kiedy nie możesz sobie ufać, komu uwierzysz? Wszystko w życiu Anny jest sekretem. Jej ojciec pracuje dla Brancha, kierując najnowszym projektem: obserwując...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;