Rendez-vous ze śmiercią

Wydawnictwo: Dolnośląskie
Data wydania: 2013-01-16
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 83-7384-334-5
Liczba stron: 212

Ocena: 4.93 (14 głosów)
Inne wydania:

Młodzi Boyntonowie byli całkowicie zdominowani przez macochę. Złą kobietę, opanowaną patologiczną żądzą władzy. Za młodu była strażniczką więzienną - teraz jak w więzieniu trzyma swoją rodzinę, odmawiając pasierbom spadku po ojcu i swobody. Tyrania pani Boynton wypaczyła charaktery jej ofiar. Najmłodsza córka ma początki schizofrenii. "Trzeba ją zabić" - słyszy Hercules Poirot pewnej nocy w Jerozolimie. W czasie wycieczki po Ziemi Świętej pani Boynton umiera. Czy to śmierć naturalna, czy morderstwo? Poirot ma dwadzieścia cztery godziny na rozwiązanie zagadki.

Kup książkę Rendez-vous ze śmiercią

REKLAMA

Zobacz także

Opinie o książce - Rendez-vous ze śmiercią

Avatar użytkownika - Elina44
Elina44
Przeczytane:2015-12-06, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki - 2015 ,
Nieszczęśliwe dzieciństwo, zła macocha... Nie, to nie bajka o Kopciuszku. To kryminał, w którym detektyw Hercules Poirot ma wielu podejrzanych, każdego z motywem i możliwością popełnienia morderstwa. I jakoś nikomu nie jest żal ofiary. Czy to któreś z dzieci w końcu dotarło do tego krytycznego momentu, w którym poczucie krzywd przeważyło i zamordowało? Książka w klimacie pustynnym, o podróży, na podróż.
Link do opinii
Avatar użytkownika - rama83
rama83
Przeczytane:2015-07-02, Ocena: 6, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Pani Boynton, to bardzo despotyczna osoba, która tyranizuje swoich bliskich. Kiedy zostaje zamordowana podejrzenie pada oczywiście na członków rodziny. Sprawę musi rozwikłać słynny belgijski detektyw. I w tej pozycji mamy zaskakujące zakończenie, gdyż starsza pani zginęła z rąk obcej osoby.
Link do opinii
Avatar użytkownika - annna84
annna84
Przeczytane:2014-10-26, Ocena: 5, Przeczytałam, 52 książki 2014,
Bardzo dobry kryminał, mimo że akcja rozkręca się dość późno. Podczas wycieczki do Jerozolimy, dochodzi do morderstwa. Poirot, który jak zwykle przypadkowo jest na miejscu, musi rozwikłać zagadkę.
Link do opinii
Avatar użytkownika - Monika87
Monika87
Przeczytane:2015-05-24, Przeczytałam, 52 książki 2015,
Inne książki autora
Śmierć lorda Edgware
Agata Christie0
Okładka ksiązki - Śmierć lorda Edgware

Kolejna fascynująca powieść tej niezwykle poczytnej autorki. Już na początku pokojówka znajduje w bibliotece ciało pana domu z nożem wbitym w kark...

Spotkanie w Bagdadzie
Agata Christie0
Okładka ksiązki - Spotkanie w Bagdadzie

Świeżo wyrzucona z pracy stenotypistka spotyka uroczego, niezwykle przystojnego chłopca. Miłość od pierwszego wejrzenia i natychmiastowe rozstanie... Rezolutna...

Zobacz wszystkie książki tego autora