Royal. Mi這嗆 z aksamitu

J瞛yk orygina逝: Niemiecki

Tom 6 cyklu Royal

Ocena: 4 (1 g這s闚)

Mi這嗆 wa積iejsza ni królestwo

Ekstrawaganckie suknie balowe i b造szcz帷e klejnoty - to wszystko dziewczyny straci造 na zawsze w ataku na królestwo pod szklan kopu陰. Podczas gdy obcy 穎軟ierze zalewaj ziemi, Tatiana nie ma innego wyj軼ia, jak ucieka - i trafia do miejsca, o którym nigdy nie my郵a豉, 瞠 istnieje. Teraz do niej nale篡 ocalenie królestwa, nawet je郵i jego ksi捫 z豉ma jej serce...

Kup ksi捫k Royal. Mi這嗆 z aksamitu

Zobacz tak瞠

Opinie o ksi捫ce - Royal. Mi這嗆 z aksamitu

I w ko鎍u doczekali鄉y si finalnego tomu serii "Royal". Czyta豉m j od samego pocz徠ku i wyczekiwa豉m kolejnych cz窷ci. Prze篡wa豉m z bohaterami ich codzienne 篡cie, emocje, przygody. I teraz wszystko to si ko鎍zy. Czy jestem zadowolona z zako鎍zenia? Powiedzmy, 瞠 tak.

Rozpocz窸a si wojna, armia zza kopu造 wtargn窸a do Viterry, wszyscy s w niebezpiecze雟twie. Jedyne osoby, którym uda這 si uciec to Tania i Henry. Nie wiadomo komu mo積a ufa, a przyjaciele okazuj si wrogami. Mieszka鎍y pa豉cu zostali zamkni璚i w lochach i wydaje si, 瞠 nie ma dla nich ratunku, a g這wy królestwa maj przed sob czarn przysz這嗆.

Przyzna musz, 瞠 fabu豉 mnie zaskoczy豉. Jest tutaj mnóstwo elementów, których si nie spodziewa豉m. Przede wszystkim spodoba mi si powód, dla którego armie zza kopu造 wtargn窸y do Viterry, zdecydowanie nie spodziewa豉m si go. Niemniej jednak je郵i chodzi o zako鎍zenie, to mnie nie powali這. Spodziewa豉m si takiego obrotu spraw i niestety troch si tutaj zawiod豉m, liczy豉m na co wi璚ej.

Poznajemy równie, w ko鎍u, powody decyzji, jakie podejmowa Phillip. Szczerze? Nie s康zi豉m, 瞠 b璠 takie, stawia豉m na co zupe軟ie innego. Jednak jest to plus, by豉m mi這 zaskoczona.

U鄉ia豉m si z postawy Claire. Ta cicha dziewczyna w ko鎍u pokaza豉 pazurki, a ja 鄉ia豉m si g這郾o z jej ataków na Charlotte, której nie cierpi. Uwa瘸m, 瞠 w ko鎍u dosta豉 za swoje i na reszcie kto jej pokaza, gdzie jej miejsce.

Tania ma równie du瞠go plusa ode mnie za to, 瞠 nie sz豉 郵epo za Phillipem pomimo uczu, jakie do niego 篡wi. Ciesz si, 瞠 nie rzuci豉m si jemu od razu w ramiona, a mia豉 dystans, chocia przez chwil.

Fina這wy tom serii "Royal" jest ciekawy, chocia zako鎍zenie jest do przewidzenia. Zabawa podczas czytania jest przednia, a my powoli rozstajemy si z bohaterami. Nie brakuje tutaj elementów zaskakuj帷ych, jak i zasmucaj帷ych. O braku emocji nie mo積a tutaj powiedzie.

Inne ksi捫ki autora
Royal. Korona ze stali
Valentina Fast0
Ok豉dka ksi您ki - Royal. Korona ze stali

Zmagania w pa豉cu dobiegaj ko鎍a. Kandydatki wyruszaj w objazd po Królestwie, a pod koniec tournée ksi捫 ma wyjawi swoj to窺amo嗆. Tatiana...

Royal. Zamek z alabastru
Valentina Fast0
Ok豉dka ksi您ki - Royal. Zamek z alabastru

W pa豉cu pozosta這 ju tylko dwana軼ie dziewcz徠, a to窺amo嗆 ksi璚ia nadal jest tajemnic. Zasady gry s wci捫 takie same, jednak Tatianie coraz trudniej...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Manhattan Babilon