Royal. Miłość z aksamitu

Wydawnictwo: Media Rodzina
Data wydania: 2019-10-09
Kategoria: Dla młodzieży
Kategoria wiekowa: 13-15 lat
ISBN: 9788380085480
Liczba stron: 344
Tytuł oryginału: Eine Liebe aus Samt
Język oryginału: Niemiecki
Dodał/a opinię: Natalia Zaczkiewicz
Tom 6 cyklu Royal

Ocena: 5 (3 głosów)

I w końcu doczekaliśmy się finalnego tomu serii "Royal". Czytałam ją od samego początku i wyczekiwałam kolejnych części. Przeżywałam z bohaterami ich codzienne życie, emocje, przygody. I teraz wszystko to się kończy. Czy jestem zadowolona z zakończenia? Powiedzmy, że tak.

Rozpoczęła się wojna, armia zza kopuły wtargnęła do Viterry, wszyscy są w niebezpieczeństwie. Jedyne osoby, którym udało się uciec to Tania i Henry. Nie wiadomo komu można ufać, a przyjaciele okazują się wrogami. Mieszkańcy pałacu zostali zamknięci w lochach i wydaje się, że nie ma dla nich ratunku, a głowy królestwa mają przed sobą czarną przyszłość.

Przyznać muszę, że fabuła mnie zaskoczyła. Jest tutaj mnóstwo elementów, których się nie spodziewałam. Przede wszystkim spodobał mi się powód, dla którego armie zza kopuły wtargnęły do Viterry, zdecydowanie nie spodziewałam się go. Niemniej jednak jeśli chodzi o zakończenie, to mnie nie powaliło. Spodziewałam się takiego obrotu spraw i niestety trochę się tutaj zawiodłam, liczyłam na coś więcej.

Poznajemy również, w końcu, powody decyzji, jakie podejmował Phillip. Szczerze? Nie sądziłam, że będą takie, stawiałam na coś zupełnie innego. Jednak jest to plus, byłam miło zaskoczona.

Uśmiałam się z postawy Claire. Ta cicha dziewczyna w końcu pokazała pazurki, a ja śmiałam się głośno z jej ataków na Charlotte, której nie cierpię. Uważam, że w końcu dostała za swoje i na reszcie ktoś jej pokazał, gdzie jej miejsce.

Tania ma również dużego plusa ode mnie za to, że nie szła ślepo za Phillipem pomimo uczuć, jakie do niego żywi. Cieszę się, że nie rzuciłam się jemu od razu w ramiona, a miała dystans, chociaż przez chwilę.

Finałowy tom serii "Royal" jest ciekawy, chociaż zakończenie jest do przewidzenia. Zabawa podczas czytania jest przednia, a my powoli rozstajemy się z bohaterami. Nie brakuje tutaj elementów zaskakujących, jak i zasmucających. O braku emocji nie można tutaj powiedzieć.

Tagi:

Kup książkę Royal. Miłość z aksamitu

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Zobacz opinie o książce Royal. Miłość z aksamitu
Inne książki autora
Royal. Kraina z jedwabiu
Valentina Fast0
Okładka ksiązki - Royal. Kraina z jedwabiu

Drugi tom fascynującej serii o królestwie Viterry. Walka o względy czterech przystojnych młodzieńców trwa w najlepsze. Przed Tatianą i innymi...

Royal. Korona ze stali
Valentina Fast0
Okładka ksiązki - Royal. Korona ze stali

Zmagania w pałacu dobiegają końca. Kandydatki wyruszają w objazd po Królestwie, a pod koniec tournée książę ma wyjawić swoją tożsamość. Tatiana...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Zaczekaj na mnie
Monika Michalik;
Zaczekaj na mnie
Topielice
Sylvia Wilczyńska
Topielice
Siódma ofiara
Aleksandra Marinina;
Siódma ofiara
Katastrofalny błąd
Iwona Wilmowska;
Katastrofalny błąd
N.P.
Banana Yoshimoto
N.P.
Cyklon
Przemysław Semczuk
Cyklon
Hotel Aurora
Emilia Teofila Nowak;
Hotel Aurora
Pokaż wszystkie recenzje