Rozboje sceniczne. Wystąpienia publiczne bez tremy

Raz na zawsze pożegnaj tremę przed występami publicznymi!
Czy zdarza Ci się odczuwać dyskomfort, kiedy masz przemówić do większej grupy ludzi? Do tego stopnia, że czasem wolisz zrezygnować, niż stanąć przed audytorium - nawet złożonym z Twoich znajomych? A kiedy już wystąpisz i jest po wszystkim, czujesz, że można było zrobić to lepiej?

Jeśli tak - koniecznie sięgnij po książkę Jana Grzesiaka!

Jeżeli natomiast jesteś sprawnym mówcą, ale chcesz, by Twoje wystąpienia były jeszcze skuteczniejsze, a ludzie słuchali ich z prawdziwą fascynacją - to także książka dla Ciebie. Autor jest nie tylko trenerem z wieloletnim doświadczeniem, ale też aktorem wykorzystującym sceniczne doświadczenie podczas swoich pełnych pasji i humoru szkoleń. Nauczy Cię między innymi, jak:

- Pokonać niechęć do publicznych wystąpień
- Panować nad oddechem
- Modulować głos i odpowiednio go emitować
- Wykorzystywać w wystąpieniach mowę ciała
- Nadawać swoim słowom odpowiedni rytm
- Uwolnić charyzmę, która sprawi, że ludzie będą kochali Cię słuchać
- Zarażać audytorium swoją energią

Przemień swoje występy sceniczne w prawdziwe, niezapomniane spektakle. Dasz radę, o ile będziesz sumiennie i systematycznie wykonywać wszystkie zawarte w książce ćwiczenia. Wówczas autor da Ci stuprocentową gwarancję, że wystąpienia publiczne staną się Twoją prawdziwą pasją!

Informacje dodatkowe o Rozboje sceniczne. Wystąpienia publiczne bez tremy:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2020-06-17
Kategoria: Poradniki

Tagi: poradniki

Kup książkę Rozboje sceniczne. Wystąpienia publiczne bez tremy

Rozboje sceniczne. Wystąpienia publiczne bez tremy - opinie o książce

Wystąpienia publiczne to jest coś, czego bardzo nie lubię. Na szczęście nie muszę tego robić, moja praca tego nie wymaga, jednak gdy w moje ręce wpadła publikacja Jana Grzesiaka, dzięki której ta okropna czynność miałaby się stać przyjemnością, nie wahałam się ani chwili. I teraz po przeczytaniu, pomyślicie, że powinnam wygłosić mowę o tej książce, zamiast pisać? To Was muszę rozczarować.

Na pewno jest to poradnik motywacyjny, Pan Grzesiak tłumaczy, że lęk przed wystapieniami bierze się z braku poczucia własnej wartości i nawołuje do porzucenia sztywnych ram, na rzecz swobody i uwolnienia się od oczekiwań. Rada godna zastosowania, jednak mnie nie przekonuje. Spodziewałam się po tej publikacji czegoś bardziej naukowego, a to raczej zbiór myśli autora. Są również ćwiczenia dykcji, przemów, eseji. I dużo humoru autora, co dla jednych będzie plusem, a dla drugich wręcz przeciwnie. Nie jest to czarodziejski sposób, dzięki któremu staniemy się świetnymi mówcami, a ścieżka pełna ciężkiej pracy. Pan Jan daje nam wskazówki, naprowadza, jednak według mnie nie rozwiązuje problemu.

Książka jest świetnie wydana, dobry papier, twarda oprawa i wstążeczka, dodają prestiżu. Myślę, że jest to pozycja do której można wracać, doczytywać i ćwiczyć, ale póki co, niestety, moja trema ma się dobrze.