Ryzykowna propozycja

Najnowsza propozycja od K.A. Zysk!
To połączenie pikanterii oraz humoru wciągnie czytelnika do swojego świata na dobrych kilka godzin.

Nowy Jork jest miastem tętniącym życiem, oferującym wiele możliwości i miejsc pracy. Jednak dla Liny Abney kariera zawodowa to twardy orzech do zgryzienia. Przez swój wygląd dziewczyna nie może zagrzać miejsca na żadnym stanowisku na dłużej.
Jest tylko jeden problem. Lina obawia się, że kolejny raz jej wizerunek będzie przyczyną niepowodzenia. Mimo wszystko nie zraża się i idzie na umówione spotkanie. Gdyby tylko wiedziała, że po przekroczeniu progu gabinetu prezesa Rome`a MacMillana jej życie wywróci się do góry nogami…
Czy brzydkie kaczątko zdoła się zamienić w łabędzia?

Informacje dodatkowe o Ryzykowna propozycja :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-11-15
ISBN: b.d

Kup książkę Ryzykowna propozycja

Ryzykowna propozycja - opinie o książce

Avatar użytkownika - zaczytanaEdyta
zaczytanaEdyta
Przeczytane:2024-02-18, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam,

Nowy Jork jest miastem tętniącym życiem, oferującym wiele możliwości i miejsc pracy. Jednak dla Liny kariera zawodowa to twardy orzech do zgryzienia. Przez swój wygląd dziewczyna nie może zagrzać miejsca na żadnym stanowisku na dłużej. Po kolejnym zwolnieniu jest załamana, ale niespodziewanie uśmiecha się do niej szczęście. Zostaje zaproszona na rozmowę o pracę do słynnego domu mody MacMillan Fashion Company na stanowisko osobistej asystentki prezesa. Jest tylko jeden problem. Lina obawia się, że kolejny raz jej wizerunek będzie przyczyną niepowodzenia. Mimo wszystko nie zraża się i idzie na umówione spotkanie. Gdyby tylko wiedziała, że po przekroczeniu progu gabinetu prezesa Rome’a MacMillana jej życie wywróci się do góry nogami…

Lina to miła i naprawdę inteligentna dziewczyna, która reprezentuje sobą wartości, jednak jej sposób bycia, styl ubierania i wygląd często dysklasyfikują ją już na starcie w różnych dziedzinach życia. Rome to facet, który dostaje to czego chce i nie boi się głośno wyrażać swojej opinii. Bogaty, przystojny, stale otaczający się wianuszkiem pięknych i modnych kobiet. Dwa zupełnie odmienne światy, które jak się okazuje będą musiały się połączyć. Bogaci i piękni ludzie, świat mody, a pośród nich ona – brzydkie kaczątko. Kasia naprawdę fajnie poprowadziła całą relację bohaterów, brawo kochana.

Lekki i przyjemny styl, ciekawa i wciągająca fabuła, w której nie brakuje zwrotów akcji. Zdecydowanie nie ma tu czasu na nudę i mimo sporej ilości stron, czyta się ją szybko. Książka, w której nie brakuje humoru, ale też erotyzmu i pikantnych scen. Dopełnieniem całości jest śliczna okładka, która mnie oczarowała.

„Ryzykowana propozycja” to trochę inna odsłona Autorki, niż ta, którą miałam przyjemność do tej pory poznać. Muszę przyznać, że Kasia miała naprawdę fajny pomysł na książkę. Dodatkowo swoją najnowszą historią  przekazuje czytelnikowi wartości, że wygląd nie ma znaczenia, a pierwsze wrażenie często okazuje się być mylne.

Romans biurowy i komedia romantyczna w jednym, a do tego połączenie brzydkiego kaczątka, kopciuszka i brzyduli. Miks, który bardzo mi się podobał i zdecydowanie przypadł mi do gustu. Ciekawa propozycja, którą polecam. Osobiście czekam już na kolejny tom.

Avatar użytkownika - Mirela
Mirela
Przeczytane:2024-01-19, Ocena: 6, Przeczytałam,

RECENZJA

👗"RYZYKOWNA PROPOZYCJA"👗

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA —
AUTOR: K.A. ZYSK

WYDAWNICTWO: DLACZEMU

„– Odkąd pojawiłaś się w moim życiu, wszystko jest nie tak. Chyba naprawdę popełniłem ogromny błąd, proponując ci tę pracę i udawany związek – mamroczę gorzko. – To była chole&na i ryzykowna propozycja”.

Nie szata zdobi człowieka, lecz jego wewnętrzne piękno i umiejętności.
Tylko czy na pewno?

„Ryzykowna Propozycja” to połączenie brzyduli i brzydkiego kaczątka, które zmienia się w pięknego łabędzia, połączonego z pikantnym romansem biurowym,  nieprzewidywalnymi zwrotami akcji i świetnymi dialogami. Całość historii otulona została humorem i przepełniona emocjami. Jakie to było dobre. Książka wciągnęła mnie już od pierwszych stron, a każda kolejna strona wciągała jeszcze bardziej.
Co w niej znajdźcie, różnicę wieku, romans biurowy, trudne relacje rodzinne, ryzykowną propozycję, która namiesza, w życiu bohaterów. Oprócz tego dostaniemy wydarzenia, które nas zaskoczą, będzie momentami niebezpiecznie, co spowoduje skok adrenaliny i szczyptę obaw.
Wkraczamy do świata mody i pokazów, autorka w ciekawy sposób przedstawiła ten świat.
Sceny erotyczne rozpalają zmysły i napisane zostały ze smakiem.
Fabuła książki została dobrze nakreślona, dynamicznie poprowadzona i dopracowana przez autorkę, która dawkuję napięcie stopniowo.
Autorka pokazuje, że w tym świecie liczy się tylko wygląd, a powinno liczyć się to, kim się jest i co umie. Bo nie szata zdobi człowieka, a jednak właśnie na to zwraca większość z nas.
Pisarka ma lekki, wciągający i bardzo przyjemny styl, co sprawia, że książka wciąga niesamowicie i pozwala znaleźć się w świecie bohaterów i z nimi przeżywać wszystkie emocje i wydarzenia.
Matkę dziewczyny i jej braci normalnie bym rozerwała na strzępy. Rodzina powinna kochać bezwarunkowo, a nie żerować i dokładać problemów, ale cóż różnie to bywa.

Książka napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Liny i Rome’a, dzięki temu poznajemy ich dokładniej, widzimy, jakimi są ludźmi. Zobaczymy ich emocje, uczucia, które w nich siedzą.

Bohaterzy świetnie wykreowani, wyraziści, różnorodni. Również postacie drugoplanowe zostały dodane przedstawione.
Widzimy przemianę głównej bohaterki Liny, która wychodzi ze swojej strefy komfortu.
Linę i Rome’a dzieli dosłownie wszystko, on bogaty, seksowny, pewny siebie ona biedna, ukryta pod byle jakimi ubraniami, nieśmiała.
On nie lubi, jak mu się sprzeciwia, a ona stawia mu się, wyznaczając granice. Ale jedno jest, pewne jakaś siła ciągnie ich ku sobie. Czuć między nimi latające iskry, które w pewnym momencie wybuchają.

Lina to inteligentna, skromna i charakterna kobieta a w dodatku prawdziwa i nikogo nie udaje.  Z czasem otwiera się na świat i to, co ono oferuje. Z brzydkiego kaczątka zmienia się, nie do poznania. Podobała mi się jej zmiana, dodała jej pewności siebie, której jej brakowało i odkryła w sobie ten pazur. Rome obudził w jej ciele dawno uśpione pożądanie.

Rome ma trzydzieści sześć lat, to taki typowy bad boy, arogancki, seksowny, przystojny, pewny siebie mężczyzna.
Prezes domu mody, któremu praca pochłania większości czasu i nie interesują go związki. Jednonocne przygody to co innego.
Jest bezpośredni i mówi to co myśli.
Gdy na jego drodze staje Lina, zaczyna pomalutku kruszyć ten mur, którym się otoczył. Lina wywołuje w nim istne tornado emocji i stała się jego wyzwaniem. Nie wie, co w niej widzi, jest całkowitym przeciwieństwem tego co zawsze wybierał.

„Nie  byłam na to przygotowana. Poczułam się, jakby przywalił we mnie pociąg towarowy i zmiótł mnie z powierzchni ziemi. Jego błękitne oczy wwiercają się we mnie i widzę, jak zaciska mocno szczękę”.

Lina ma dwadzieścia pięć lat,  nosi okulary w grubych bordowych oprawkach i wygląda na szarą myszkę. Nie ma przyjaciół i jest sama jak palec. Przez swój wygląd nigdzie nie może zagrzać miejsca na żadnym stanowisku.
Wszystko się zmienia gdy zostaje propozycje pracy na stanowisku osobistej asystentki prezesa Rome’a MacMillana. Jednak i tu wszystko wygląda podobnie, liczy się tylko wygląd. Ale niespodziewanie prezes składa, jej propozycję, która wydaje się nie do odrzucenia.
A ona zgadza się na tę ryzykowną propozycję pod wpływem chwili.
A to sprawia, że jej życie wywraca się do góry nogami.

–Czy Lina zmieni się nie do poznania?
–Czy relacja między Rome’em a Liną wyjdą poza służbową?
-Czy odnajdzie się w domu mody?
–Czy wieczny kawaler poczuje coś więcej do dziewczyny, która zaszła mu za skórę?
‐Czy do ich niebezpiecznej gry wkradną się uczucia?
-Czy Lina pozwoli o wszystkim decydować Romowi?

Polecam. 🩷🩷🩷

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2023-12-31,

💜Recenzja💜

Premiera 15.11.2023

„Ryzykowna propozycja” – K.A. Zysk

Współpraca reklamowa z @k.a.zyskautorka @_dlaczemu

Brzydkie kaczątko zamienia się w łabędzie. Szef przychodzi z bardzo ciekawą i nieprawdopodobną propozycją.

Lina to kobieta, która nie myśli o wyglądzie, ważne jest dla niej wnętrze, inteligencja i doświadczenie. Niestety w świecie chodzi głownie o dobrą prezentacje, dlatego nie może zagrzać nigdzie miejsca na stałe. Kiedy jej się to udaje to musi się całkowicie zmienić i zostać udawaną kobietą szefa. Lina zmienia się w bardzo szybkim tempie, praktycznie z dnia na dzień porzuca swój styl na rzecz nowego wyglądu, tak aby pasować do nowego szefa i jego wizerunku. Na początku mocno się opierała, ale gdy się zgodziła to zmiany zaczęły się w zastraszającym tempie. Na początku była twarda, pyskata i stawiała na swoim, z czasem zamieniła się w uległą kobietę, która za sprawą paru miłych słówek i pocałunków zmieniała zdanie. Mam mieszane uczucia co do jej postaci, bo na samym początku był to kobieta z jajami, niestety potem stopniowo je traciła, chociaż były momenty w których wracała dawna Lina.

Rome to facet, który myśli, że ma wszystko. Wspaniała rodzinę, pieniądze, dobrze prosperującą firmę i kobiety na każde zawołanie. Niestety to gbur, który myśli tylko o swojej przyjemności traktuje kobiety przedmiotowo i ze względu na wygląd. Bardzo nie podobało mi się to jak traktował Linę, zachowywał się jakby była jego własnością. Lubił gdy wszystko było po jego myśli i w sumie często tak było. Czasem był czuły i romantyczny, ale niestety zachował swoje cechu gbura i drania. Szkoda, że nie umiał zmienić swojego zachowania tak jak Lina wyglądu.

Ich relacja jest skomplikowana. Ona jest jego pracownicą, a zarazem podpisuje umowę na bycie jego kobietą. Na początku mocno pomaga jej w zmianie i cały czas naciska, a Lina się zgadza na wszystko. Z czasem dochodzą uczucia i wielkie pożądanie, to w sumie od niego się zaczyna. Niestety nie wyczułam między nimi chemii, brakowało mi czułości i emocji. Jeśli chodzi o sceny intymne to jest ich sporo i są dosyć sprośnie. Język i słowa jakie są w nich używane są dla mnie niesmaczne i wulgarne. Nigdy nie chciałabym usłyszę takich słów jakie tam padają. Brakowało mi czułości i ich uczuć. Były dla mnie suche i nakierowane tylko na pożądanie i przyjemność. Jakby nic więcej się w tych zbliżeniach nie liczyło.
Sam początek książki i jej zamysł bardzo mi się spodobał, czytałam z zapartym tchem i uśmiechem na ustach. Z czasem i kolejnymi stronami byłam coraz bardziej zmęczona bohaterami i ich zachowaniem i szybkimi zmianami. Jak na tyle stron, to można było to rozłożyć w czasie. Miejscami byłam poirytowana tym co się działo i miałam wielką ochotę trząsnąć wszystkimi. Pod koniec trafia się nutka grozy i tajemniczych wiadomości, które znowu wyzwoliły we mnie ciekawość. To było bardzo ciekawe posunięcie i nadało takie aury tajemniczości i świeżości. A gdy dotarłam do epilogu, to mój zachwyt znowu został przygaszony. Nie podobał mi się ten epilog i na pewno nie zachęcił do czytania dalszych propozycji.
Reasumując były momenty, które mi się podobały, zwłaszcza początek, tajemnicze wiadomości i relacje ze świata mody. Autorka zadbała o to bym poczuła się jak w tym świecie. Wiele pokazów, relacji i rozmów, które zabrały mnie tam. Były także sprawy, które kompletnie nie były dla mnie i po prostu mnie irytowały. Jednak aby samemu wyrobić sobie o niej zdanie to trzeba po nią sięgnąć. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że to nie była zła pozycja, ale do końca nie przemówiła do mnie.
5/10

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-12-14, Ocena: 6, Przeczytałam,

💝 „Ryzykowna propozycja” jest gorącym romansem biurowym.W tle tej historii mamy wielką markę modową wraz ze znanymi projektantami i ich kolekcjami.

Spokojny początek powieści pozwala czytelnikowi poznać bliżej bohaterów oraz troski dni codziennego.Już na początku książki Rome sprawiał wrażenie badboya,który bawi się życiem i przygodnymi panienkami.Później zmienia się w zupełnie innego mężczyznę przez co jego przyjaciel Gordon robi sobie z niego żarty.

Lina to przysłowiowy Kopciuszek w wielkim mieście.Pod niemodnymi ubraniami skrywa boskie ciało i wielki umysł.Jej zachowanie i sposób myślenia powodował mój śmiech.Jest zabawna,miła a przedewszystkim prawdziwa.Nigdy nie udaje nikogo dzięki temu od poczatku ją się lubi.

Fabuła nie tylko obraca się wokół pracy,kolekcji,wyjazdach,ale również prywatnej sferze bohaterów.Mają zupełnie inną sytuację rodziną.Z jednej strony jest rodzinnie i miło,zaś z drugiej niebezpiecznie.To daje historii pozytywnego potencjału,który powodował historie jeszcze ciekawszą.
A pomiędzy tym wszystkim otrzymujemy spice sceny,który potrafią rozgrzać do czerwoności.

Sięgając po książkę przygotujcie się na wiele emocji.Ponad pięciuset stronicowa historia daje wiele wydarzeń z którymi spędzamy niezapomniany czas.Poprawia humor dzięki zabawnym sytuacjom,jak również ciśnienie wzrasta gdy robi się namiętnie bądź niebezpiecznie.

Jeśli kochacie czytać romanse z duża dawka emocji i nieprzewidywalnych wydarzeń to koniecznie przeczytajcie tą książkę.Czekam oczywiście na historie Gordona,który jest niezłym ziółkiem😈
◾Z całego serca polecam◾

„Uderzył we mnie z siłą pociągu towarowego i zmiótł tę resztkę dawnej mnie, która się we mnie jeszcze chowała”

Lina - brzydkie kaczątko, rozpaczliwie poszukujące pracy i o dekadę starszy Rome - przystojny milioner, właściciel Domu Mody oraz koneser pięknych i łatwych kobiet.
Gdy ona, nigdzie nie może zagrzać na dłużej miejsca, potrzebuje pieniędzy i szuka u niego pracy, oprócz pracy składa jej także zaskakującą propozycję. I oczywiście ma w tym interes.
Lina, suma summarum korzysta z jego irracjonalnej i jak dla niej, głupiej propozycji, która wprowadza totalny chaos w życie obojga. W między czasie u bohaterów, zachodzą zmiany, których nikt by się po nich w ogóle nie spodziewał. Zaskakująca przemiana wizualna Liny , ale też przemiana mentalna Rome, które niespodziewanie przyciąga ich do siebie.
Co prawdopodobnie może zmienić, zarówno życie Kopciuszka jak i miejscowego Play Boya, nie mniej jednak , łatwo nie będzie, a co z tego wyniknie, musicie przekonać się sami!
Reasumując.
Moda, piękno, pieniądze, luksus, seks, pokazy mody, niesamowite miejsca, a w tym wszystkim ktoś, kto pomimo tego, że znalazł tu się całkiem przypadkowo, świetnie się odnajduje.

„Ryzykowna propozycja” to książkę pełna pikanterii, muśnięta szczyptą humoru, ale też momentami grozy, obaw i bezsilności. Emocje, uczucie i namiętności dwoje głównych bohaterów, to jedna wielka walka o postawienie na swoim.
Kto zna książki autorki, ten wie, jak bardzo potrafi rozgrzać czytelnika, tymi najbardziej pikantnymi momentami. A przyznam, że jest ich sporo i to na prawdę gorąco i niegrzecznie opisanych.
Nie należy jednak zapomnieć o samej historii, która przenosi nas w totalnie inny świat i sprawia, że świetnie się przy niej bawimy.
No i Ci bardzo intrygujący bohaterowie drugoplanowi, którzy, aż się proszą, o swoje historie.

Polecam gorąco!

Dziękuje autorce i wydawnictwu, za możliwość objęcia patronatem medialnym tego cudeńka!

Premiera książki już 15.11, ale już dziś możecie przeczytać ją na Legimi.

Avatar użytkownika - agnieszka_rowka
agnieszka_rowka
Przeczytane:2024-02-12, Przeczytałam,
Wyścig z życiem
K. A. Zysk0
Okładka ksiązki - Wyścig z życiem

Olivia trzy lata temu straciła swojego najlepszego przyjaciela w wypadku motocyklowym. Po tej tragedii nie potrafi się otrząsnąć, rzuca wszystko...