Ryzykowna propozycja

„Uderzył we mnie z siłą pociągu towarowego i zmiótł tę resztkę dawnej mnie, która się we mnie jeszcze chowała”

Lina - brzydkie kaczątko, rozpaczliwie poszukujące pracy i o dekadę starszy Rome - przystojny milioner, właściciel Domu Mody oraz koneser pięknych i łatwych kobiet.
Gdy ona, nigdzie nie może zagrzać na dłużej miejsca, potrzebuje pieniędzy i szuka u niego pracy, oprócz pracy składa jej także zaskakującą propozycję. I oczywiście ma w tym interes.
Lina, suma summarum korzysta z jego irracjonalnej i jak dla niej, głupiej propozycji, która wprowadza totalny chaos w życie obojga. W między czasie u bohaterów, zachodzą zmiany, których nikt by się po nich w ogóle nie spodziewał. Zaskakująca przemiana wizualna Liny , ale też przemiana mentalna Rome, które niespodziewanie przyciąga ich do siebie.
Co prawdopodobnie może zmienić, zarówno życie Kopciuszka jak i miejscowego Play Boya, nie mniej jednak , łatwo nie będzie, a co z tego wyniknie, musicie przekonać się sami!
Reasumując.
Moda, piękno, pieniądze, luksus, seks, pokazy mody, niesamowite miejsca, a w tym wszystkim ktoś, kto pomimo tego, że znalazł tu się całkiem przypadkowo, świetnie się odnajduje.

„Ryzykowna propozycja” to książkę pełna pikanterii, muśnięta szczyptą humoru, ale też momentami grozy, obaw i bezsilności. Emocje, uczucie i namiętności dwoje głównych bohaterów, to jedna wielka walka o postawienie na swoim.
Kto zna książki autorki, ten wie, jak bardzo potrafi rozgrzać czytelnika, tymi najbardziej pikantnymi momentami. A przyznam, że jest ich sporo i to na prawdę gorąco i niegrzecznie opisanych.
Nie należy jednak zapomnieć o samej historii, która przenosi nas w totalnie inny świat i sprawia, że świetnie się przy niej bawimy.
No i Ci bardzo intrygujący bohaterowie drugoplanowi, którzy, aż się proszą, o swoje historie.

Polecam gorąco!

Dziękuje autorce i wydawnictwu, za możliwość objęcia patronatem medialnym tego cudeńka!

Premiera książki już 15.11, ale już dziś możecie przeczytać ją na Legimi.

Informacje dodatkowe o Ryzykowna propozycja :

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2023-11-15
ISBN: b.d
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Ryzykowna propozycja

Kup książkę Ryzykowna propozycja

Wyścig z życiem
K. A. Zysk0
Okładka ksiązki - Wyścig z życiem

Olivia trzy lata temu straciła swojego najlepszego przyjaciela w wypadku motocyklowym. Po tej tragedii nie potrafi się otrząsnąć, rzuca wszystko...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;