Rzeźbię w MYDLE. ASMR Satysfakcja i Relaks. 40+ Tutoriali krok po kroku

Tytuł: RZEŹBIĘ W MYDLE. ASMR - satysfakcja i relaks! Dołącz do światowej mody na soap carving, naucz się rzeźbić w mydle przepiękne figurki i poczuj niezwykłą satysfakcję z wycinania, wygładzania i krojenia zwykłej kostki mydła! Rzeźbię w mydle to: o oryginalne DIY z użyciem tanich i dostępnych materiałów! o praktyka ASMR (autonomous sensory meridian response) - czyli technika relaksu poprzez wrażenia wizualne, słuchowe, dotykowe i zapachowe, która podbiła Internet! o kreatywne zajęcie rozwijające wyobraźnię i umiejętności manualne! W książce znajdziesz: >> 30 przepisów krok po kroku - szablony i łatwe instrukcje do tworzenia uroczych zwierzątek, ślicznych kwiatów i wielu innych super projektów >> przydatne porady: jak wybrać odpowiednie mydła i narzędzia do rzeźbienia >> proste wskazówki: jak przygotować mydło, pod jakim kątem trzymać nożyk i w jaki sposób wycinać wzorki. Makiko Sone, założycielka kanału Mizutama.Soap na YouTube nauczy cię wszystkiego, co niezbędne, by wykonać zachwycające figurki z mydła. Ciesz się procesem tworzenia, który usatysfakcjonuje twoje zmysły i pozwoli ci na pełen relaks. Zostań mistrzem mydlanego DIY!

Informacje dodatkowe o Rzeźbię w MYDLE. ASMR Satysfakcja i Relaks. 40+ Tutoriali krok po kroku:

Wydawnictwo: K.E.Liber
Data wydania: 2019-09-18
Kategoria: Hobby
Tytuł oryginału: Ultimate Soup Carving

Tagi: Publikacje o rzemiośle dla dzieci i młodzieży

Kup książkę Rzeźbię w MYDLE. ASMR Satysfakcja i Relaks. 40+ Tutoriali krok po kroku

Rzeźbię w MYDLE. ASMR Satysfakcja i Relaks. 40+ Tutoriali krok po kroku - opinie o książce

Powrót matki
Danuta Awolusi ;