Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości

Książka jest wznowionym wydaniem "Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości"

Uśmiechnij się do swojego szczęścia

Odzyskaj radość ducha Naucz się cieszyć każdym dniem Pobudź swoje endorfiny do działania

Fantastyczna! Marci Shimoff napisała książkę, która jest praktyczna, inspirująca i przystępna. Wskazuje w niej czytelnikom techniki pomagające wprowadzić szczęście do wszystkich sfer życia: cielesnej, umysłowej, uczuciowej, duchowej i zmysłowej. To siedem książek połączonych holistycznie w jedną. Stephen Covey, autor bestsellera 7 nawyków skutecznego działania

Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli Albert Schweitzer

Co sprawia że czujesz się szczęśliwy? Pół tabliczki czekolady? Zakupy? Uścisk ukochanej osoby? Szybka jazda samochodem? Seks? A gdyby tak wszystkie te najlepsze momenty zebrać w jedno i cudownie rozmnożyć? Czemu nie, masz przecież konstytucyjne prawo do szczęścia. Powinieneś się go domagać - i to codziennie. Bez żadnych kompromisów!

Jeśli jesteś pozytywnie nastawiony do życia, dowiesz się, jak zintensyfikować to uczucie. Jeżeli natomiast czujesz się nieszczęśliwy, dzięki tej książce nauczysz się pozbywać złych emocji, a także znajdować w życiu prawdziwą radość i sens. Opierając się na najnowszych odkryciach specjalistów z dziedziny psychologii pozytywnej i neurofizjologii, autorka proponuje prosty i skuteczny program. Jego wdrożenie podniesie Twój poziom endorfin - tych wspaniałych hormonów szczęścia. Poszybuje on w górę jak rakieta.

Zbuduj swój własny Dom Szczęścia

Fundamenty - weź odpowiedzialność za swoje szczęście. Filar umysłu - nie wierz we wszystko, co myślisz. Filar serca - pozwól, by prowadziła Cię miłość. Filar ciała - spraw, by Twoje komórki były szczęśliwe. Filar duszy - połącz się z Absolutem. Dach - żyj z poczuciem celu. Ogród - dbaj o dobre relacje z innymi.

W tej książce znajdziesz proste i praktyczne wskazówki, jak doświadczyć głębszego i bardziej trwałego poczucia szczęścia, niezależnie od zewnętrznych okoliczności. Jack Canfield, ze "Wstępu"

Informacje dodatkowe o Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości:

Wydawnictwo: Onepress
Data wydania: 2010-12-11
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości

Sekret szczęścia. 7 fundamentów życiowej radości - opinie o książce

Jeśli wierzysz w potęgę przyciągania to "Sekret szczęścia" również Ci się spodoba. Fundamenty życiowej radości są w każdym z nas. Często albo ich nie znamy albo o nich zapomnieliśmy. Czy umiesz być szczęśliwym bez powodu? Nie jest to łatwe, zwłaszcza w momentach trudności, chorobach i życiowych porażkach. Ale czy nie warto próbować? W końcu każdy dzień może przynieść coś dobrego, ale nie zawsze będzie kolorowym. To odcienie czerni uczą nas doceniania świata i patrzenia na niego przez różowe okulary. Dostrzegania cudów. @infinifable #slowlife jest tutaj zaakcentowane bardzo mocno i nie wiem czy czytałaś tę książkę, ale jest w naszych klimatach 👌 to kolejna książka z serii, która wymaga refleksji i przemyślenia działania swojej głowy. Pamiętaj! Nie wierz we wszystko o czym myślisz. Bardzo dużo treści, ale nie ma co się spieszyć. Zamiast czytać od deski do deski to od razu trzeba wdrażać w życie. A to chyba jest największym wyzwaniem... A Ty masz swoją ulubioną książkę dotyczącą rozwoju osobistego? Możesz mi coś polecić?

#sekretszczęścia #sekretszczescia#marcishimoff #thesecret#happyfornoreason@wydawnictwo_onepress#wydawnictwoonepress #szczęście#rozwójosobisty #rozwójduchowy#bestsellernewyorktimes #jesień#autumn #pumpkins #dynie#jesiennyklimat