Sekret willi Romantica

Jolly, ciotka Mirabelli Matthews, zmarła dość nieoczekiwanie i w tajemniczych okolicznościach.

W rezultacie Mirabella dziedziczy willę na południu Francji. Podczas podróży kobieta poznaje Verity, młodą dziewczynę, która uciekła od męża, i zabiera ją do siebie. Ich samochód zostaje zepchnięty z drogi i kobiety cudem uchodzą z życiem, a wkrótce okazuje się, że niebezpieczeństwa się na tym nie skończą...

Okazuje się, że ciotka Jolly wiodła ciekawsze życie, niż można by podejrzewać, a kilku mężczyzn, którzy stanowili jego ważną część, pojawia się na progu willi Romantica. Mirabella i Verity muszą się dowiedzieć, komu mogą ufać, a kto zwyczajnie wykorzystuje swój urok, by pod maską grzeczności skryć twarz mordercy.

Informacje dodatkowe o Sekret willi Romantica:

Sekret willi Romantica - opinie o książce

Avatar użytkownika - atena
atena
Przeczytane:2017-06-06, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2017,
Mamy tu do czynienia z powieścią obyczajową z wątkiem sensacyjnym, jednak sposób napisania nie do końca trafił w mój gust
Avatar użytkownika - Eli1605
Eli1605
Przeczytane:2017-12-21, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2017,

Kiedyś czytałam jakąś książkę autorstwa Elizabeth Adler ale niewiele pamiętam. Postanowiłam więc odświeżyć swoją znajomość z tą autorką. To książka obyczajowa z wątkiem kryminalnym, którą przeczytałam z przyjemnością. Podobała mi się narracja bohaterek i fabuła. Chętnie sięgnę po inne pozycje Pani Adler.

Avatar użytkownika - ksiazkanonstop
ksiazkanonstop
Przeczytane:2017-03-20, Ocena: 5, Przeczytałam, Mam, Egzemplarze recenzenckie,

Już sam tytuł powieści sprawia, że odwiedzający księgarnię zwróci na nią uwagę. Piękna okładka przyciągnie oko i... padnie pierwsza ocena książki. "Pewnie to romans". Ponieważ błękit nieba, uroczy budynek, rozległe pola lawendy mogą mylić, warto odwrócić pozycję i przeczytać kilka słów o powieści.Wtedy już wiemy, iż będzie ciekawie.

Ciotka Mirabelli odeszła z tego świata w dość tajemniczych okolicznościach. Kobieta przepisała na Mirabellę posiadłość we Francji. Podczas podróży do swego nowego miejsca zamieszkania poznaje młodą dziewczynę, Verity. Po rozmowie kobiety odnajdują wspólny język a Mirabella postanawia przygarnąć zagubioną towarzyszkę. Otoczyć ją opieką. Niestety, kiedy już zmierzają do domu samochodem, ulegają wypadkowi. Wszystko wskazuje na to, że ktoś chciał je zepchnąć w przerażającą przepaść. Kto za tym stoi i co miał na celu? Kim jest "Szef" - bogaty, wpływowy człowiek?

"Sekret wilii Romantica". Książka niezwykle ciekawa, zaskakująca swoją fabułą, dobrze i chwytliwie napisana. To możliwość oddechu po ckliwych, pięknych romansach, chociaż znajdują się w niej wątki miłosne. Powieść jest trochę kryminałem, trochę obyczajówką. Kolejna publikacja od wydawnictwa Filia sprawi, że popołudnie będzie zaskakujące, z dreszczykiem emocji i strachu oraz słodką, nieśmiało rodzącą się miłością. Polecam!

Za książkę dziękuję wydawnictwu Filia.

Szmaragd z korony carów
Elizabeth Adler0
Okładka ksiązki - Szmaragd z korony carów

W katalogu genewskiego domu aukcyjnego pojawia się zapowiedź sprzedaży 45-karatowego szmaragdu, opatrzonego podpisem "Własność Damy". Wiadomość ta w ciągu...

Spadkobierczyni poszukiwana
Elizabeth Adler0
Okładka ksiązki - Spadkobierczyni poszukiwana

Szwajcarski adwokat poszukuje dziedziców zmarłej we Włoszech Amerykanki. Zostawiła ona olbrzymi majątek nieznanym potomkom. Zgłasza się kilkoro potencjalnych...