Sekret zdrowych włosów. Twoja indywidualna terapia trychologiczna

Wydawnictwo: Poligraf
Data wydania: 2021-07-21

Dowiedz się, w czym tkwi tajemnica zdrowych i gęstych włosów.

Masz problem z wypadaniem włosów, łysieniem, łupieżem, łuszczycą czy osłabionymi włosami?

Widzisz, że na szczotce po każdym czesaniu zostaje coraz więcej włosów?

Chcesz świadomie zadbać o włosy, a brakuje Ci czasu, aby udać się do trychologa?

W Twoje ręce oddajemy poradnik autorki Magdaleny Gorszewskiej - specjalisty trychologa - która dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomogła tysiącom kobiet i mężczyzn spełnić marzenie o gęstych i pięknych włosach, a setki tysięcy innych zainspirowała do tego, by o nie zadbać. W swojej książce opowiada o wszystkim, co musisz wiedzieć, by Twoje włosy odzyskały naturalne piękno. Zmierzysz się z najczęstszymi włosowymi problemami i szybko uzyskasz zamierzony efekt. Autorka łączy trychologię z dermatologią, kładzie nacisk na prawidłową diagnozę każdego problemu oraz wskazuje holistyczną i naturalną terapię dla włosów - dokładnie instruując, po co sięgać, a czego unikać. Dowiesz się także o aspektach odpowiedniej diety, sumplementacji oraz znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące problemów skóry głowy. Niektóre z nich to wynik złego stanu zdrowia, niedoborów pierwiastkowych lub zaburzeń hormonalnych - jednak z większością spraw będziesz w stanie poradzić sobie bardzo szybko, w dodatku samodzielnie. Niezależnie od wieku, wolnego czasu i kondycji włosów! Zdrowe i gęste włosy to Twoja wizytówka oraz prawidłowy wskaźnik tego, co dzieje się w Twoim organizmie. Warto poświęcić im nieco uwagi.

Zadbaj o siebie i swoje włosy!

W swojej pracy troszczę się o wszystkich pacjentów. Cechuje mnie profesjonalizm i zaangażowanie. Do każdego podchodzę indywidualnie i poświęcam mu całą uwagę. Staram się, by zabiegi, które wykonuję, dawały jak najlepsze efekty, a pacjenci czuli się komfortowo. Nic nie cieszy mnie bardziej niż uśmiech zadowolonego podopiecznego.

Zapraszam do przeczytania książki, w której omówione zostały wszelkie aspekty związane z problemem nadmiernego wypadania włosów i łysienia. Zdradzę Ci, jak skutecznie pozbyć się tych przypadłości, by móc się cieszyć zdrowymi włosami.

Magdalena Gorszewska

Tagi: Poradniki kosmetyczne

Kup książkę Sekret zdrowych włosów. Twoja indywidualna terapia trychologiczna

Opinie o książce - Sekret zdrowych włosów. Twoja indywidualna terapia trychologiczna

Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler