Sekrety babuni

O większości produktów, które kupujemy dziś w supermarketach, jeszcze pięćdziesiąt lat temu nikomu się nie śniło. Jak w takim razie radziły sobie nasze mamy i babcie? A oto odpowiedź: niemal 1000 starych, domowych sposobów do wykorzystania w różnych dziedzinach życia codziennego.* Pielęgnacja ogródka i balkonu (zioła, rośliny sezonowe, naturalne środki owadobójcze...)* Kuchnia (przepisy, przetwory, zupy, konfitury...)* Zdrowie i uroda (rośliny lecznicze, napary, naturalne maści i balsamy)* Garderoba (wywabianie plam, odświeżanie...)* Utrzymanie domu (porządki, odnawianie, czyszczenie sreber...)* Dobre maniery (usadzanie gości przy stole i wiele innych zasad savoir-vivre?u)* Zabawy dziecinne (sprzed epoki gier komputerowych).Gwarantujemy, że ta książka, napisana zwięzłym współczesnym językiem, wybawi Cię z wielu kłopotów dnia codziennego. Ale oprócz starych przepisów znajdziesz w niej coś jeszcze: dawny smak, urok i radość życia, których mimo wszystkich udogodnień tak często nam dzisiaj brakuje.

Informacje dodatkowe o Sekrety babuni:

Wydawnictwo: Klub Dla Ciebie
Data wydania: b.d
Kategoria: Inne

Kup książkę Sekrety babuni

Sekrety babuni - opinie o książce

Avatar użytkownika - ajrin
ajrin