Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe spojrzenie Scotta Kelby

Scott Kelby powraca!

Scott Kelby powraca w kolejnej, piątej części bestsellerowej serii „Sekrety mistrza fotografii cyfrowej” — jeszcze bogatszej w dobre rady i przydatne przykłady. Książki tego autora charakteryzują się niezwykle swobodnym językiem i są wolne od technicznego żargonu. Każda strona lektury jest czystą przyjemnością!

Tom piąty, zupełnie niezależny od pozostałych częsci, to nowe przepisy na udane zdjęcia. Zobaczysz, jak wykonać profesjonalny portret w naturalnym świetle, skorzystać z jednej lub wielu lamp oraz sfotografować uroczystość ślubną. Ponadto znajdziesz tu receptury na udane zdjęcia z podróży, zdjęcia przyrody, krajobrazów oraz innych detali. Na sam koniec odkryjesz, jak obrobić Twoje zdjęcia w aplikacjach Photoshop i Lightroom. Książka ta jest doskonałą lekturą dla wszystkich pasjonatów fotografii. Przekonaj się, jakie możliwości kryje Twój aparat i jak stworzyć fascynujące zdjęcia!

Sięgnij po tom piąty serii i: zrób atrakcyjne zdjęcia uroczystości sfotografuj swoje wyprawy poznaj tajniki lamp błyskowych wykorzystaj możliwości Photoshopa i Lightrooma zrób fotografie zapierające dech w piersiach

Najlepsze porady dla pasjonatów fotografii cyfrowej!

Informacje dodatkowe o Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe spojrzenie Scotta Kelby:

Wydawnictwo: Helion
Data wydania: 2015-01-20
Kategoria: Poradniki

Kup książkę Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe spojrzenie Scotta Kelby

Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe spojrzenie Scotta Kelby - opinie o książce

Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelby
Scott Kelby0
Okładka ksiązki - Sekrety mistrza fotografii cyfrowej. Nowe ujęcia Scotta Kelby

Mistrz Scott Kelby powraca! Aparaty cyfrowe spowszedniały już na tyle, że oszacowanie ilości zdjęć powstających każdego dnia jest prawie niemożliwe...

Światła, ujęcie, retusz. Od pustego studia do gotowej fotografii
Scott Kelby0
Okładka ksiązki - Światła, ujęcie, retusz. Od pustego studia do gotowej fotografii

Oto oddajemy w Twoje ręce kolejną książkę Scotta. Tej postaci nie trzeba nikomu przedstawiać. Książki, których jest autorem, rozeszły się do tej pory...